Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1392 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

2784 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 50 m2 z odrębną sypialnią, salonem i aneksem kuchennym oraz balkonem w niedużym kompleksie mieszkalnym położonym w kameralnej miejscowości El Puertito de Guimar na słonecznym, południowo-wschodnim wybrzeżu Teneryfy. Kompleks dysponuje basenem i usytuowany jest ok. 200 m od oceanu, a w odległości ok. 800 m znajduje się otoczona falochronami kąpielowa zatoczka z bardzo spokojną i płytką przy brzegu wodą (plaża żwirkowa, drewniane pomosty do opalania). W miejscowości jest kilka dobrze zaopatrzonych sklepów spożywczych, piekarnia, pizzeria, restauracje z cenami \"dla tubylców\" i marina. Dobra lokalizacja dla osób lubiących miejsca spokojne położone z dala od turystycznego gwaru - w okolicy nie ma żadnych hoteli, jedynie mieszkania letniskowe należące do Kanaryjczyków, które są okazjonalnie wynajmowane turystom. Miasteczko sąsiaduje z największym na Teneryfie obszarem chronionym założonym na polach lawy porośniętych typową roślinnością, Malpais de Guimar, przez który prowadzi spacerowy, widokowy szlak wiodący częściowo wzdłuż oceanu.

Dobra lokalizacja do zwiedzania atrakcji turystycznych wyspy - 8 km do miasta Candelaria, gdzie znajduje się zabytkowa bazylika oraz posągi Guanchów, dawnych władców Teneryfy, 7 km do Parku Etnograficznego Piramides de Guimar a piramidami i ogrodem botanicznym, 34 km do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife, gdzie jest zabytkowa starówka, restauracyjki z tzw. nową kuchnią kanaryjską i zaprojektowany przez lanzaroteńskiego architekta Cesara Manrique park wypoczynkowy z basenami z oceaniczną wodą, Parque Maritimo.

Do Parku Narodowego Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata El Teide ok. 60 km. Łatwo stąd dojechać także do miast La Laguna i La Orotava z kolonialnymi starówkami oraz do Rezerwatu Biosfery Gór Anaga (35 km). Do plaży Las Teresitas uważanej za jedną z najładniejszych na Teneryfie ok. 20 km. Do Puerto de La Cruz, gdzie znajduje się park tematyczny ze zwierzętami, Loro Parque ok. 56 km.

Dojazd z lotniska wynajętym samochodem ok. 39 km, ok. 40 min.
Wylot: Poznań
Data wylotu: 2019-05-23 (czwartek)
Data powrotu: 2019-05-30 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 899.00 PLN

1798.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: El Apartamento de Bea­

200 m od oceanu, 800 m od otoczonej falochronem plaży, kameralna miejscowość, basen, pralka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: Puertito de Guimar

228.16 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Miejscowość wypoczynkowa z dala od dużych hoteli
Data aktualizacji: 2019-05-14

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.