Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2187 PLN / 11 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4373 PLN / 11 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie wakacyjne typu studio 30 m2 z aneksem kuchennym, wyposażone w pralkę i bezpłatne WIFI, położone na terenie typowego, kanaryjskiego domku z ogrodem. Do dyspozycji gości taras z meblami ogrodowymi i grillem oraz widokiem na ocean. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne, winnice i gospodarstwa rolnicze. W miejscowości jest mały sklepik spożywczy, duży market spożywczy w oddalonym o ok. 4 km centrum większej miejscowości Icod de Los Vinos. W oddalonej o ok. 11 km La Guancha w weekendy odbywa się duży rolniczy targ, na którym można kupić tropikalne owoce, sery, słodkie wypieki, domowe przetwory i inne produkty lokalne. W poszukiwaniu pamiątek z wyspy warto odwiedzić małe jarmarki w pobliskich Los Silos i Garachico. W odległości ok. 6 km w El Guincho znajduje się świetna restauracja serwujące świeże ryby na tarasie z widokiem na ocean i plantacje bananów, Cofradia del Mar). Ok. 4,5 km jest do równie popularnej wśród miejscowych prowadzonej przy winnicy jadłodajni Guachinche Miguel serwującej lokalne mięsa z grilla i domowe wino. Lokalnych win można popróbować także w sklepach winiarskich w Icod de Los Vinos, gdzie znajduje się największy pomnik przyrody na wyspie, Tysiącletnie Smocze Drzewo. W odległości ok. 6 km położona jest wulkaniczna plaża San Marcos, warto też pojechać popływać w basenach naturalnych El Caleton w Garachico, które zostały utworzone przez lawę, która wpłynęła tam do oceanu.

W odległości ok. 6 km usytuowana jest najdłuższa wulkaniczna jaskinia świata, Cueva del Viento. Ok. 19 km od domku rozciąga się obszar chroniony Rambla de Castro z XVIII-wiecznymi hancjendami, plantacjami bananów, zabytkową fortecą i palmowymi gajami. Do turystycznej miejscowości Puerto de La Cruz można dojechać samochodem w ciągu ok. 40 min. Można tam zwiedzić m.in. starówkę z kolonialnymi kamienicami, zabytkowy ogród botaniczny, Jardin de Aclimatacion La Orotava, wodne ogrody Sitio Litre oraz największy ogród zoologiczny Europy Loro Parque. Do najładniejszego miasta wyspy, La Orotavy, gdzie na 6 kwietnia zaplanowano Festiwal Serów, ok. 27 km. Do stacji dolnej kolejki wjeżdżającej na wulkan Teide ok. 62 km. Do latarni morskiej na zachodnim krańcu wyspy, półwyspie Teno, ok. 27 km, do położonej w malowniczym wąwozie tradycyjnej wioski Masca ok. 21 km. >br>
Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Dodatkowy bagaż od 38 pln za 10 kg. Dojazd do apartamentu z lotniska ok. 60 km, dojazd ok. 1 h 15 min- 1,5 h w zależności od ruchu ulicznego.
Wylot: Wrocław
Data wylotu: 2019-03-27 (środa)
Data powrotu: 2019-04-07 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 1029.00 PLN

2058.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Mieszkanie wakacyjne Casa Lucia­

Taras z widokiem na ocean, ogródek, grill, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Bez wyżywienia
11 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Genoves

539.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.30)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-03-02

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.