Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2716 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

10863 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Wygodne mieszkanie wakacyjne 75 m2 z dwoma sypialniami, salonem z aneksem kuchennym i bezpłatnym WIFI położone 100 m od oceanu, w zadbanej wiosce rybackiej Orzola na północy Lanzarote. W odległości ok. 200 m znajduje się mała, kąpielowa zatoczka z jasnym piaskiem i bardzo spokojną wodą, idealną do kąpieli również z małymi dziećmi. W miejscowości jest kilka sklepów spożywczych i bardzo dobrych rybnych restauracji (mieszkańcy Lanzarote mawiają, że w Orzoli przyrządzane są najlepsze \"lapas\" na wyspie - podawane na płaskiej patelni morskie ślimaki przypominające małże o pojedynczej muszli, polane zielonym sosem mojo). Bardzo korzystny stosunek jakości do ceny ma restauracja Los Fariones. Najbliższy sklep rybny w oddalonej o ok. 12 km miejscowości Haria, gdzie w każdą sobotę odbywa się lokalny jarmark z występami grupy folklorystycznej. Spokojna lokalizacja, idealna do plażowania, wędrówek pieszych i zwiedzania najbardziej zielonego, północnego regionu wyspy wynajętym samochodem. W okolicy zatoczka z dobrymi warunkami do uprawienia surfingu (dla zaawansowanych) oraz ładne plaże, na których bardzo biały, drobny piasek kontrastuje w czarnymi, wulkanicznymi kamieniami. Blisko stąd do wulkanicznych jaskiń Cueva de Los Verdes i Jameos del Agua oraz na piękną plażę Famara znaną z filmu Pedro Almodovara \"Przerwane Objęcia\". Do Parku Narodowego Timanfaya ze \"Szlakiem Wulkanów\" ok. 60 km. Z portu w Orzoli można popłynąć promem na La Graciosę, jedyną w Europie zamieszkałą wyspę bez dróg asfaltowych.

Odległość z lotniska ok. 41 km, dojazd samochodem ok. 45 min lub autobusami nr 22 lub 23 do Arrecife, skąd kursuje autobus nr 9 do Orzoli. Planowane godziny przelotów: 8:00 - 12:30/ powrót 13:30 - 19:35 (t).
Wylot: Warszawa
Data wylotu: 2019-07-27 (sobota)
Data powrotu: 2019-08-10 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1789.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1789.00 PLN

7156.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamenty Orzola Frente al mar­

100 m od oceanu, balkon z widokiem na ocean, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Orzola

860.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za hotel
Lanzarote w pierwszej połowie sierpnia
Data aktualizacji: 2019-02-20

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.