Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2122 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

6366 PLN / 7 dni

Cena łączna za 1 dorosłego, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 70 m2 z 2 sypialniami, salonem, kuchnią i tarasem z widokiem na ocean położony w pierwszej linii brzegowej w kameralnej miejscowości letniskowej o tradycjach wioski rybackiej, Arrieta na zielonej północy Lanzarote. W odległości ok. 100 m znajduje się mała, kąpielowa zatoczka z bardzo spokojną, osłoniętą od fal i wiatru wodą, El Charcon. Do większej piaszczystej plaży La Garita ok. kilometrowy spacer, częściowo brzegiem oceanu. W miejscowości nie ma hoteli, jedynie domy rybaków i apartamenty turystyczne. W pobliżu dwa małe sklepy spożywcze, piekarnia, kawiarnia, pizzeria i dobre restauracja, w których można zjeść rybę prosto z rybackiego kutra podziwiając widoki na ocean. Warto wybrać się na spacer również do sąsiedniej miejscowości Punta Mujeres, gdzie znajdują się najładniejsze na Lanzarote baseny naturalne. W odległości ok. 5 km położone są jaskinie wulkaniczne Jameos del Agua i Cueva de Los Verdes należące do największych atrakcji wyspy oraz chroniony teren pól lawowych porośniętych typową roślinnością, Malpais de La Corona. Blisko jest także do takich miejsc wartych odwiedzenia, jak Ogród Kaktusów, dawna stolica wyspy, Teguise, gdzie można obejrzeć zabytkowe kamienice, zwiedzać muzea i kupić pamiątki na dużym jarmarku, plaża Famara znana z filmu \"Przerwane Objęcia\", czy dawna posiadłość Omara Shariffa, Lagomar. Do Parku Narodowego Timanfaya ok. 43 km.

Odległość z lotniska do domku w Arrieta - 30 km.
Wylot: Warszawa
Data wylotu: 2019-06-29 (sobota)
Data powrotu: 2019-07-06 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1561.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1561.00 PLN

4683.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamentos El Charcon­

Apartament z widokiem na ocean, 100 m od oceanu, kameralna miejscowość bez dużych hoteli

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Arrieta

385.20 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.37)

Cena łączna za hotel
Lanzarote w lipcu 2019
Data aktualizacji: 2019-04-08

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.