Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Gomera

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • prom dla 2 osób z samochodem Los Cristianos - San Sebastian de La Gomera
  • Hotel
1813 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3625 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę południową (wylot 19:40, przylot o 0:15) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 16 km autostradą do Los Cristianos, gdzie mamy zaplanowany nocleg przed porannym promem na La Gomerę. Hotel położony jest 2 km od bazy promowej, w turystycznym centrum z cukierniami, kawiarniami i sklepami. Samochód można zaparkować bezpłatnie na hotelowym parkingu.

Następnego dnia o godz 9 rano wypłynięcie promem z Los Cristianos do San Sebastian de La Gomera. Po po trwającej 50 min przeprawie promowej przejazd ok. 50 km (ok. 1,5 h) do położonego na południowym zachodzie wyspy Valle Gran Rey. To kameralne miasteczko letniskowe o niskiej zabudowie położone w malowniczej dolinie otoczonej uprawnymi poletkami, plantacjami bananów, palmowymi gajami i osłaniającymi od wiatru wzgórzami. Zakwaterowanie w apartamencie 48 m2 typu studio z aneksem kuchennymi i balkonem w kameralnym kompleksie apartamentów dysponującym basenem i ogrodem do opalania. Obiekt położony tuż przy plaży Charco del Conde, 500 m od niewielkiego rybackiego portu z dobrymi restauracjami. W tych okolicach znajdują się też sklepy spożywcze i kawiarnie. W odległości ok. 1,5 km położona jest plaża La Calera i centrum Valle Gran Rey z miejskim placykiem z kapliczką, dworcem autobusowym, klimatycznym barem z kanaryjskim jedzeniem i muzyką na żywo w weekendy, kilkoma niedużymi sklepami, restauracjami. Można tam dojść nadmorską promenadą. Przy dworcu autobusowym w każdą niedzielę jarmark z produktami lokalnymi.

Przez kolejne dni zwiedzanie wyspy oraz wędrówki piesze w pokrywającym centralną część wyspy Parku Narodowym Grajonay, odwiedzania ustronnych kąpielowych zatoczek południa wyspy, zwiedzanie miasteczek Hermigua, Agulo i Vallehermoso. Warto przejechać się trasą punktów widokowych (m.in. zaprojektowany przez Cesara Manrique punkt widokowy Mirador de Palmarejo, mirador de Igualero, Mirador de Los Roques nowy mirador de Abrante). Koniecznie trzeba wybrać się do wioski Cercado, gdzie nadal wytwarza się ceramikę bez użycia koła garncarskiego oraz zobaczyć najstarsze smocze drzewo na La Gomerze, ponad 400-letnie Drago de Agalan rosnące w wąwozie Barranco de Tajonaje. Można wybrać się także na krótki rejs do formacji skalnych Los Organos. Trzeba też zwiedzić starówkę stolicy, San Sebastian de La Gomera z Domem Kolumba i halą targową, w której można kupić tropikalne owoce uprawiane przez lokalnych rolników.

Ostatniego dnia powrót do Los Cristianos promem odpływającym z San Sebastian o 7:30, przypłynięcie o 8:20. Czas pozostały do odlotu samolotu do Polski można wykorzystać na ostatnie plażowanie lub zakupy.

Lot powrotny do Krakowa 12:55 - przylot 19:15. Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Dodatkowy bagaż w cenie od 38 pln za 10 kg za lot i pasażera.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2019-05-02 (czwartek)
Data powrotu: 2019-05-09 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 770.00 PLN

1540.00 PLN

Cena łączna za lot

prom dla 2 osób z samochodem Los Cristianos - San Sebastian de La Gomera

155.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.37)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Sol Arona Tenerife­

Blisko bazy promowej, bezpłatny parking, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Śniadania
1 noc

Pokój 2-osobowy

Miejscowość: Los Cristianos

55.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.37)

Cena łączna za hotel

Hotel: Apartamentos Charco del Conde­

Kameralny hotel przy plaży, basen

Wyżywienie: Bez wyżywienia
6 nocy

Studio

Miejscowość: Valle Gran Rey

267.30 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.37)

Cena łączna za hotel
La Gomera na majówkę 2019
Data aktualizacji: 2019-02-20

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.