Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1761 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3522 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Wygodne mieszkanie wakacyjne 45 m2 z odrębną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym, bezpłatnym WIFI i balkonem mieszczące się w kameralnym kompleksie z dysponującym basenem. Ośrodek położony jest w małej miejscowości letniskowej o żywych tradycjach wioski rybackiej, El Cotillo na północy Fuerteventury. W odległości ok. 900 m znajduje się plaża Los Lagos z drobnym, bardzo jasnym piaskiem, na której tworzą się małe zatoczki z płytką wodą idealne do kąpieli również z małymi dziećmi. Sklep spożywczy ok. 300 m od apartamentu, niedaleko jest też jest cukiernia, pizzeria, szkoła surfingu, plac zabaw dla dzieci i wypożyczalnia rowerów. Przy promenadzie nad oceanem ławki, z których można obserwować spektakularne zachody słońca oraz dobre restauracje rybne.

W okolicy widokowe szlaki piesze i rowerowe o różnych poziomach trudności, np. ok. 20-kilometrowy do większej, turystycznej miejscowości Corralejo z małą starówką, aquaparkiem i portem z którego odpływają promy na wysepkę Lobos. W okolicach Corralejo znajduje się Park Natury Corralejo ze złocistymi plażami z największymi wydmami na Wyspach Kanaryjskich. Niedaleko jest także do miasteczka La Oliva z zabytkami sięgającymi XVIII wieku. W odległości ok. 29 km w Tefia mieści się małe muzeum etnograficzne urządzone na terenie opuszczonej wioski.

Odległość z lotniska ok. 45 km. Planowane godziny przelotów: 9:25 - 13:45, powrót 14:40 - 20:50 (E). W cenie bagaż podręczny 5 kg oraz nadawany 20 kg (E).
Wylot: Warszawa
Data wylotu: 2020-08-06 (czwartek)
Data powrotu: 2020-08-13 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 798.00 PLN

1596.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamentos Tao El Cotillo­

Kameralny kompleks, balkon, basen, bezpłatne WIFI, kmała miejscowość z ładnymi plażami

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: El Cotillo

436.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.42)

Cena łączna za hotel
Trzecia osoba tylko koszt przelotu
Data aktualizacji: 2020-07-28

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.