Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
611 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

2442 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament z dwoma odrębną sypialnią, salonem z rozkładaną sofą, kuchnią i balkonem z bocznym widokiem na morze w średniej wielkości kompleksie(109 apartamentów) położonym ok. 500 m od małej, żwirkowo-kamienistej plaży. Hotel dysponuje basenem dla dorosłych i odrębnym dla dzieci oraz tarasem do opalania z widokiem na zatokę i klify los Gigantes. Usytuowany jest na południowym zachodzie Teneryfy, w regionie, w którym słońce utrzymuje się najdłużej. Miasteczko jest spokojne, są tu wulkaniczne 3 plaże, w tym piaszczysta Playa de La Arena z Błękitną Flagą, oddalona od hotelu o ok. 1,5km i wulkaniczne baseny Isla Cangrejos. Z nadmorskiej promenady można podziwiać zachody słońca. W sąsiedztwie apartamentów sklepy, bary, pizzerie i restauracje. Z oddalonego o ok. 1,5 km portu w Los Gigantes wypływają statki wycieczkowe na oglądanie delfinów lub wielorybów. Lokalizacja jest dobrą bazą wypadową do zwiedzenia położonej w górskim wąwozie wioski Masca, miasteczka Garachico z dobrze zachowaną starówką i basenami utworzonymi przez lawę, Icod de Los Vinos z Tysiącletnim Smoczym Drzewem, Parku Natury Teno i Parku Narodowego Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata, Pico del Teide.
Wylot: We własnym zakresie
Data wylotu: 2020-08-16 (niedziela)
Data powrotu: 2020-08-23 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 0.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 0.00 PLN

0.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamenty Vigilia Park­

Apartament z bocznym widokiem na morze, basen i brodzik, 500 m od małej plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Puerto de Santiago

553.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.42)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2020-07-23

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.