Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La PalmaMADERA

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2839 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

11354 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Maderę przejazd ok. 17 km do miejsca zakwaterowania (można skorzystać z odpłatnego transferu organizowanego przez właściciela domu). Domek letniskowy ma 90 m2, 2 sypialnie, salon, kuchnię i ogródek z meblami ogrodowymi i grillem. Wyposażony jest w pralkę i bezpłatne WIFI. Położony jest w odległości ok 800 od starówki stolicy wyspy Funchal. 100 m od domku znajduje się przystanek autobusowy, w bliskim sąsiedztwie są dwie restauracje, w których jadają miejscowi i mały sklep spożywczy. Większy supermarket w odległości ok. 500 m, a 1 km od domku mieści zabytkowa hala targowa Mercado dos Lavadores, gdzie można kupić tropikalne owoce, sery, domowe wypieki i przetwory i inne produkty lokalne. Domek położony jest 500 m od publicznej kamienistej plaży Sao Tiago nazywanej też \"Praia dos Pobres\" (\"Plaża Biedaków\") lub Praia dos Pescadores (\"Plaża Rybaków\"). W odległości ok. 400 m mieści się płatne kąpielisko, wyróżnione Błękitną Flagą Complexo Balnear Praia da Barreirnha ze żwirkową plażą, basenem dla dzieci, leżakami i toaletami (wstąp 2 EUR dorośli, 1 EUR dzieci). Do katedry Se ok. 20-minutowy spacer.

Dobra lokalizacja do zwiedzania wyspy zarówno wynajętym samochodem jak i autobusami publicznymi (część atrakcji). Warto wybrać się m.in. kolejką linową do ogrodu botanicznego w Monte, na tradycyjną przejażdżkę saniami po asfalcie ze wzgórza Monte (ok 3 km od domku), zobaczyć tradycyjne domki w kształcie trójkąta w Santana, wybrać się na wędrówkę w lesie wawrzynowym wzdłuż kanałów nawadniających (levadas), spędzić dzień na sztucznej plaży z jasnym piaskiem Praia de Calheta (35 km od Funchal), zobaczyć jaskinie wulkaniczne Sao Vincente na północy wyspy (36 km od domku). Koniecznie trzeba także zobaczyć 600-metrowy klif Cabo Girao, malowniczą miejscowość Machico z architekturą sięgającą XV w., wybrać się na półwysep Ponta do Sao Lourenzo i popływać w basenach naturalnych w kameralnej miejscowości Porto Moniz na północy wyspy.
Wylot: Wrocław
Data wylotu: 2019-08-13 (wtorek)
Data powrotu: 2019-08-27 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 1415.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1415.00 PLN

5660.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Old Town Modern House­

500 m od plaży, 900 m od starówki, ogródek, grill, pralka, transfer z lotniska

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Funchal

1330.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-04-03

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.