Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1711 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3421 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 30m2 z odrębną sypialnią i salonem z aneksem kuchennym i balkonem w kameralnym i spokojnym kompleksie 16 apartamentów rozmieszczonych w białych domkach z zieloną stolarką okienną. Obiekt dysponuje basenem i tarasem do opalania, położony jest ok. 400 m od plaży i promenady oraz ok. 1 km od starówki w Puerto del Carmen, jednym z większych kurortów Lanzarote. Swoje ulubione posiłki ze świeżych ryb, dojrzałych owoców czy dorodnych, kanaryjskich warzyw można jadać na własnym balkonie (dobry sklep spożywczy Hiperdino ok. 300 m od hotelu) lub licznych barach i restauracjach w sąsiedztwie czy w zwiedzanych miejscowościach. Przy kilkukilometrowej, obsadzonej palmami promenadzie bary i restauracje turystyczne, na starówce tradycyjne, kanaryjskie knajpki oraz sklep z rybami prosto z kutra, które sprzedawcy przygotowują do usmażenia. Miejscowość jest dobrą bazą do zwiedzania całej wyspy wynajętym samochodem (do Parku Narodowego Timanfaya, gdzie miały miejsce największe w historii ludzkości erupcje wulkaniczne ok. 20 km, do przystosowanych do zwiedzania wulkanicznych jaskiń Cueva de Los Verdes i Jameos del Agua ok. 40 km, do znanej z filmu \"Przerwane Objęcia\" plaży Famara ok. 30 km, do winnic w wulkanicznych popiołach regionu La Geria ok. 11 km). Dogodny dojazd z lotniska autobusem nr 161 (ok. 30 min, bilet 1,50 EUR), przystanek w pobliżu hotelu.
Wylot: Warszawa
Data wylotu: 2019-07-06 (sobota)
Data powrotu: 2019-07-13 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1099.00 PLN

2198.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamenty Princesa Ico­

Kameralny kompleks 400 m od plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Puerto del Carmen

280.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.37)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-07-01

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.