Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2498 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

9990 PLN / 14 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Wygodne mieszkanie wakacyjne 75 m2 z dwoma sypialniami, salonem, kuchnią z palką, balkonem oraz bezpłatnym WIFI znajdujące się na terenie kameralnego kompleksu dysponującego basenem. Obiekt położony jest ok. 400 m od piaszczystej plaży (kolor piasku kawa z dużą ilością mleka) w niewielkiej miejscowości letniskowej o żywych tradycjach wioski rybackiej, El Medano. W okolicy sklep spożywczy Superdino oraz sporo barów, restauracji i kawiarni do których uczęszczają miejscowi, m.in. restauracja Familiar serwująca kuchnię kanaryjską. W Los Abrigos natomiast (7 km od El Medano) mieszczą się popularne restauracje serwujące świeże ryby i owoce morza. W soboty w miasteczku odbywa się mały jarmark. >br>
Wzdłuż plaż promenada z ławeczkami, w sąsiedztwie Rezerwat Przyrody Montana Roja z rozciągającą się na kilometr plażą La Tejita. W okolicy można zwiedzić plantację bananów (Finca Las Margaritas, ok. 20 km od El Medano). Do Siam Parku ok. 22 km, do popularnego zoo Jungle Park ok. 22 km. Dobra lokalizacja do wycieczek samochodowych, min. do miasta Candelaria ze słynną bazyliką oraz stojącymi nad brzegiem oceanu posągami Guanchów, pierwotnych mieszkańców Teneryfy, do stolicy wyspy Santa Cruz de Tenerife z ogrodem botanicznym Palmetum z największą kolekcją palm z tropikalnych wysp i restauracjami gourmet, do Parku Etnograficznego \"Piramidy w Guimar\". Łatwo stąd dojechać także do widokowego spacerowego szlaku po polach lawy porośniętych typową roślinnością Malpais de Guimar (największe tereny typu malpais na Teneryfie), do Parku Narodowego Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata, El Teide oraz do miasta La Laguna ze starówką na liście zabytków UNESCO.

Wycena biletów lotniczych z dużym bagażem kabinowym i małą torbą podręczną. Opcjonalnie bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą od 42 PLN za 10 kg. Odległość od lotniska 7 km, dojazd wynajętym samochodem 10 min, można też zamówić transfer lub taksówkę.
Wylot: Warszawa-Modlin
Data wylotu: 2019-07-27 (sobota)
Data powrotu: 2019-08-10 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1561.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1561.00 PLN

6244.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartament El Medano Playa del Cabezo­

Kameralny kompleks 400 m od plaży w niewielkiej miejscowości, basen, bezpłatne WIFI, pralka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: El Medano

875.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-05-11

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.