Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1615 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4844 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie przejazd wynajętym samochodem ok. 11 km do niedużej miejscowości mieszkalnej Playa Arinaga na wschodnim wybrzeżu wyspy. Zakwaterowanie w wygodnym mieszkaniu wakacyjnym 60m2 z 2 sypialniami, salonem z aneksem kuchennym i pralką położonym 400 m od nadmorskiej promenady. Samochód można zaparkować bezpłatnie na ulicy. W odległości 150 m dobrze zaopatrzony sklep spożywczy Superdino, 300 m od mieszkania znajduje się bardzo popularny wśród miejscowych bar z kanaryjskimi potrawami za kilka euro, przy promenadzie kilka restauracji serwujących świeże ryby, jest tam też piekarnia i szkoły nurkowania. Przy promenadzie ciągnie się piaszczysto kamienista plaża osłonięta falochronem.

W oddalonej o ok. 6 km miejscowości Vecindario można spróbować pizzy, która zajęła 13 miejsce na Światowym Konkursie Pizzy we Włoszech i uplasowała się na najwyższym miejscu wśród wszystkich pizzerii Hiszpanii (9 EUR, w tym napój). Po przejechaniu 9 km znajdziemy się w miasteczku Aguimes ze starówką z typowo kanaryjską zabudową, rzeźbami z brązu i kawiarnianymi ogródkami. W bliskiej odległości (ok. 14 km) położony jest także zielony wąwóz Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami i kościołem w skale. Dobra lokalizacja również dla samochodowych wycieczek do górskich miasteczek Fataga i Santa Lucia, warto się wybrać także na zakupy na duży targ rolniczy do Vega de San Mateo (niedziela, ok. 43 km od Arinaga), gdzie można kupić tropikalne owoce, lokalne warzywa, sery, miody, słodkie wypieki i inne produkty lokalne prosto od rolników. Do stolicy wyspy, Las Plamas de Gran Canaria, z zabytkową starówką z Domem Kolumba, słynną plażą Las Canteras, restauracjami gourmet, otworzonym niedawno największym akwarium Wysp Kanaryjskich Poema del Mar i domami towarowymi (styczniowe wyprzedaże!) ok. 37 km autostradą.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Opcjonalnie bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą od 38 PLN za 10 kg. Planowane godziny przelotów: 17:50 - 22:25 i 11:00 - 17:25.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2019-01-23 (środa)
Data powrotu: 2019-01-30 (środa)

Cena lotu dla dorosłego: 1078.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1078.00 PLN

3234.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Casa Aleman­

500 m od plaży, blisko lotniska

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Playa Arinaga

378.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.26)

Cena łączna za hotel
Gran Canaria na ferie zimowe
Data aktualizacji: 2018-12-17

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.