Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2644 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

10576 PLN / 7 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament typu superior 55 m2 z odrębną sypialnią z 2 łóżkami pojedynczymi, salonem z 2 rozkładanymi sofami, aneksem kuchennym,2 łazienkami , balkonem i bezpłatnym WIFI w spokojnym, zadbanym, niedużym hotelu (109 apartamentów). Hotel położony jest w mieszkalnej dzielnicy portowego i wypoczynkowego miasteczka Corralejo, tuż przy oceanie, małym porcie rybackim i kamienistej zatoczce kąpielowej oraz promenadzie, ok. 400 m od starówki i ok. 800 od osłoniętej od wiatru piaszczystej plaży miejskiej o spokojnej, płytkiej przy brzegu wodzie. Hotel dysponuje basenem oraz dobrą i niedrogą restauracją Luna, do którą lubią odwiedzać mieszkańcy Corralejo. Na starówce znajdują się typowe, kanaryjskie restauracje, bary, cukiernie, kawiarnie itp. Do Parku Natury Corralejo z największymi wydmami na Wyspach Kanaryjskich kursuje miejski autobus, można też pójść tam na spacer (ok. 4 km brzegiem oceanu) lub wybrać się rowerem. Atrakcją jest również sąsiedztwo niezamieszkałej wysepki Lobos, na którą kursuje prom. Warto wybrać się również na wycieczkę rowerową wzdłuż oceanu do miejscowości El Cotillo. Dobrze zaopatrzony (stoisko ze świeżymi rybami, piekarnia) supermarket Hiperdino, w którym robią zakupy mieszkańcy Corralejo, ok. 400 m od hotelu.

Dojazd z lotniska autobusem nr 3 do Puerto del Rosario (10 min), następnie nr 6 do Corralejo (50 min), bilet ok. 5 EUR, przystanek ok. 100 m od hotelu.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2019-08-19 (poniedziałek)
Data powrotu: 2019-08-26 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 1159.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1159.00 PLN

4636.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamenty Dunas Club­

Apartament superior, z balkonem w niedużym hotelu z basenem, bezpłatne WIFI, 400 m od starówki, 800 m od plaży miejskiej

Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Corralejo

1399.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.25)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2018-08-28

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.