Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1347 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

5925 PLN / 7 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat, 1 niemowlę 0-2 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Duże, proste i niedrogie mieszkanie wakacyjne o powierzchni z dwoma sypialniami, salonem z sofą (pokoje są przechodnie) i aneksem kuchennym z pralką i bezpłatnym WIFI mieszczące się w niewielkim budynku w kameralnej miejscowości mieszkalnej Playa La Garita na wschodnim wybrzeżu Gran Canarii. W odległości ok. 150 m znajduje się nadmorski deptak prowadzący do wulkanicznej plaży La Garita posiadającej wyróżnienie Błękitnej Flagi 2018. W miejscowości nie ma dużych hoteli, jedynie pojedyncze apartamenty wynajmowane indywidualnym turystom. Sklep spożywczy SPAR 500 m od mieszkania, w okolicy znajduje się też placyk miejski, apteka, warzywniak, pizzeria, kawiarnia oraz kilka restauracji serwujących świeże ryby i owoce morza w cenach \"dla miejscowych\". Promenadą można wybrać się na spacer do miejsca nazywanego Bufadero de La Garita, oceanicznej jaskini, gdzie przy dużych falach można podziwiać spektakl wybijania wody w górę.

W odległości ok. 2 km znajduje się duży, dobrze zaopatrzony supermarket Hiperdino. Około 5 km dzieli miejscowość od miasta Telde ze starówką z kolonialnymi kamienicami, zabytkowymi kościołami, skwerkami z kawiarniami i miejską halą targową, w której można kupić tropikalne owoce, warzywa, słodkie wypieki, sery i inne produkty lokalne. Około 12 km na południe znajduje się rybacka osada Tufia z kilkoma zamieszkałymi jaskiniami w przybrzeżnych skałach.

Dobra lokalizacja do zwiedzania samochodem górskich miasteczek Fataga, Santa Lucia, Tejeda, Artenara, zielonego wąwozu Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami, gdzie można wybrać się na wędrówkę (w lutym kwitną tam drzewa migdałowe), miast Aguimes i Ingenio z ładnymi starówkami. Warto wybrać się na całodzienną wycieczkę do stolicy wyspy, Las Palmas de Gran Canaria oraz zobaczyć również m.in. plantacje kawy w Dolinie Agaete i największy ogród botaniczny na skalę Hiszpanii, Jardin Canario w Tafira Alta.

Dogodny dojazd z lotniska - ok. 10 km samochodem wynajętym na lotnisku.

Wycena biletów lotniczych z dużym bagażem kabinowym 10 kg i małą torbą podręczną. Opcjonalnie bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą od 38 PLN za 10 kg. Planowane godziny przelotów 17:50 - 22:25/ 11:00 - 17:25.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2019-02-13 (środa)
Data powrotu: 2019-02-20 (środa)

Cena lotu dla dorosłego: 1049.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1049.00 PLN

Cena lotu dla niemowlęcia 0-2 lat: 238.00 PLN

4434.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Residencial Roca Eden­

Blisko lotniska, bezpłatne WIFI, pralka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Playa de La Garita

350.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.26)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-01-03

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.