Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1818 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

7270 PLN / 14 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie z Berlina (wylot 11:25 - przylot 15:35) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 36 km do położonej w najbardziej zielonych, północnych okolicach wyspy małej, rolniczej miejscowości Maguez. Zakwaterowanie w apartamencie 65 m2 z dwoma sypialniami, salonem z aneksem kuchennym, pralką, bezpłatnym WIFI oraz tarasem z meblami ogrodowymi. Mieszkanie mieści się w willi z 4 apartamentami dysponującej basenem i tarasem do opalania, położonej w centrum wioski. W okolicy mały sklep spożywczy oraz dom kultury z barem z prostymi kanaryjskimi daniami. Do położonej w Dolinie Tysiąca Plam większej miejscowości Haria ok. 2-kilometrowy spacer. W Haria jest mały targ z lokalnie uprawianymi, tropikalnymi owocami, warzywami, mięsem, serami, rybami oraz stoiskiem z jedzeniem na wynos. Znajduje się tam też kilka sklepów i restauracji. Do najbliższej plaży, Playa La Garita położonej w wiosce rybackiej Arrieta ok.8 km (autobus 6 razy dziennie, bilet 1,40 EUR). Przy plaży (piasek koloru kawy z dużą ilością mleka) kameralna promenada z dobrymi restauracjami rybnymi z cenami dla miejscowych, piekarnia, kawiarnia, sklepy spożywcze, pizzeria. W sąsiadującej z Arrieta wiosce Punta Mujeres znajdują się najładniejsze na Lanzarote naturalne baseny o różnych głębokościach oraz bar przy oceanie z dobrymi i niedrogimi przekąskami.

W oddalonej o ok. 5 km miejscowości Ye ma początek odpowiedni dla całej rodziny, 3-kilometrowy szlak pieszy na wulkan Volcan de La Corona. Do plaży Famara znanej z filmu Pedro Almodovara \"Przerwane objęcia\" ok. 30 km, do Parku Narodowego Timanfaya, gdzie można zobaczyć tereny dotknięte największymi erupcjami wulkanicznymi w historii ludzkości, ok. 55km. Do założonych w wulkanicznych popiołach winnic regionu La Geria, gdzie w sierpniu rozpoczynają się winobrania, ok. 37 km.

W cenę przelotu jest wliczony bagaż rejestrowany 20 kg na osobę i bagaż podręczny 6 kg (55x40x20 cm).
Wylot: Berlin Tegel
Data wylotu: 2019-07-30 (wtorek)
Data powrotu: 2019-08-13 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 214.54 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 214.54 EUR

858.16 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za lot

Hotel: Casa La Ermita­

Apartament w kameralnej willi z basenem, bezpłatne WIFI, pralka, 8 km od plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Maguez

840.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2018-08-29

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.