Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2132 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

8529 PLN / 14 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Lanzarote (11:25 wylot - 15:35 przylot) przejazd 8 km wynajętym samochodem lub ok. 25 min autobusem nr 161 (bilet 1,5 eur) do położonego na południowym wybrzeżu wyspy kurortu Puerto del Carmen. Apartament z odrębną sypialnią z dwoma łóżkami i salonem z rozkładaną sofą, aneksem kuchennym i balkonem w kameralnym i spokojnym kompleksie 17 apartamentów rozmieszczonych w białych domkach z zieloną stolarką okienną, dysponującym basenem i tarasem do opalania, położony ok. 400 m od plaży (piasek w kolorze kawy z mlekiem, palmy, dmuchane instalacje do zabaw wodnych dla dzieci). Sklep spożywczy Hiperdino Express 200 m od apartamentu, większy supermarket Superdino w odległości ok. 1 km, na oddalonej o ok. 2 km starówce sklep z rybami prosto z kutra.

Wzdłuż plaż miejscowości promenada wraz ze skwerkami, placami zabaw dla dzieci, restauracjami, sklepami, kawiarniami. Wypożyczalnia rowerów 700 m od apartamentu, przy promenadzie trasa rowerowa prowadząca ok. 20 km wzdłuż wybrzeża przez stolicę wyspy, Arrecife aż do Costa Teguise. Na rowerze można poruszać się również po ok. 200 km tras wytyczonych dla rowerów górskich. Na starówce Puerto del Carmen raz w tygodniu jarmark z produktami lokalnymi (warzywa, owoce, słodkie wypieki, rękodzieło). W odległości ok. 1,5 km znajduje się park zoologiczny Rancho Texas z dzikimi zwierzętami i ptakami, pokazami itp.

Dobra lokalizacja do zwiedzania wyspy zarówno wynajętym samochodem (do Parku Narodowego Timanfaya, gdzie można zobaczyć pozostałości po największych w historii ludzkości erupcjach wulkanicznych ok. 20 km, do regionu winiarskiego La Geria, gdzie można zwiedzać winnice założone w wulkanicznych popiołach, ok. 10 km, do stolicy wyspy Arrecife z kolonialnymi kamienicami, zabytkowym kościołem, muzeami i największym targiem rolniczym wyspy ok. 15 km, do przystosowanych do zwiedzania wulkanicznych jaskiń Cueva de Los Verdes i Jameos del Agua ok. 40 km, do bazy promowej w Orzola, skąd odpływają promy na jedyną w UE zamieszkała wyspę bez dróg asfaltowych, La Graciosę ok. 50 km ).

Lot powrotny o godz. 16:20 - przylot 20:30, w ceną przelotu wliczony jest bagaż 20 kg rejestrowany i 6 kg podręczny.
Wylot: Berlin Tegel
Data wylotu: 2019-07-30 (wtorek)
Data powrotu: 2019-08-13 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 214.54 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 214.54 EUR

858.16 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamentos Isabel­

Kameralny kompleks 400 m od plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Puerto del Carmen

1134.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2018-08-29

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.