Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2534 PLN / 11 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

10137 PLN / 11 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie wakacyjne 60 m2 z dwoma sypialniami, salonem z aneksem kuchennym i tarasem z widokiem na ocean w kompleksie letniskowym składającym się z 6 apartamentów, wyposażone w pralkę i bezpłatny dostęp do internetu. Kompleks El Lago położony jest w pierwszej pierwszej linii zabudowy przy oceanie, w Caleta del Campo, dzielnicy niskich, białych domków szeregowych z niebieską stolarką okienną w spokojnej miejscowości letniskowej Arrieta na północy Lanzarote znanej z dobrych i niedrogich restauracji rybnych. W okolicy nie ma dużych hoteli, jedynie pojedyncze apartamenty wynajmowane turystom.

W oddalonym o ok. 700 m centrum Arrieta położona jest plaża La Garita z piaskiem w kolorze kawy z mlekiem. Są przy niej przebieralnie, prysznice, toalety, w lecie dyżuruje ratownik. i dyżurami ratownika. Jest tam też niewielki deptak z barem plażowym oraz ścieżką zdrowia ze sprzętami do ćwiczeń. W odległości ok. 800-metrowego spaceru znajduje się rybacka miejscowość Punta Mujeres z naturalnymi basenami z ciepłą, krystalicznie czystą wodą, które należą do najładniejszych na Lanzarote. Można w nich zaobserwować pływające ryby. W centrum Arrieta jest też cukiernia, sklepy, bary, dwie pizzerie, kościół oraz restauracje serwujące świeże ryby prawie prosto z rybackiego kutra.

W sąsiedztwie chroniony teren pól lawowych porośniętych typową roślinnością, Malpais de La Corona. W odległości ok. 3 km znajdują się jaskinie wulkaniczne Jameos del Agua i Cueva de Los Verdes będące jedną z większych atrakcji Lanzarote. Do Parku Narodowego Timanfaya, gdzie można zobaczyć efekty największych w historii ludzkości wulkanicznych erupcji ok. 45km. W oddalonym o ok. 40 km regionie winiarskim La Geria, gdzie winorośle rosną w popiele wulkanicznym w dołkach otoczonych murkami z kamienia wulkanicznego, można zwiedzać winnice z przewodnikiem lub indywidualnie.

Odległość apartamentów od lotniska ok. 26 km, można dojechać autobusem publicznym z przesiadką w stolicy wyspy, Arrecife, lecz do intensywnego zwiedzania wyspy wskazane jest dysponowanie wynajętym samochodem. Bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2020-08-22 (sobota)
Data powrotu: 2020-09-02 (środa)

Cena lotu dla dorosłego: 1710.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1710.00 PLN

6840.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Apartamenty El Lago del Mar­

Taras z widokiem na ocean, bezpłatne WIFI, 50 m od oceanu w małej miejscowości

Wyżywienie: Bez wyżywienia
11 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Arrieta

770.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2020-01-29

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.