Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2538 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

15226 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 4 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament z odrębną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą oraz balkonem w kameralnym kompleksie 21 apartamentów rozmieszczonych w białych domkach szeregowych z brązową stolarką okienną, dysponującym basenem z wydzieloną częścią dla dzieci i tarasem do opalania. Obiekt położony ok. 700 m od plaży Los Pocillos w spokojnej części dużej miejscowości wypoczynkowej Puerto del Carmen. Sklep spożywczy SPAR w sąsiedztwie, duży supermarket Superdino w odległości ok. 3 km w centrum miejscowości w okolicach niedużego portu rybackiego i mariny. W tych okolicach znajdują się tradycyjne restauracje rybne oraz sklep z rybami prosto z kutra, które sprzedawcy przygotowują do usmażenia. Przy promenadzie, która prowadzi wzdłuż 6 plaż kurortu kawiarniane ogródki, place zabaw, skwerki oraz ścieżka rowerowa. Można wypożyczyć rodzinny rower 4-kołowy z zadaszeniem chroniącym od słońca i wybrać się nim na wycieczkę po miejscowości, na oglądanie startujących i lądujących samolotów w okolice lotniska lub do sąsiedniej miejscowości Playa Honda (7 km szeroką drogą rowerową wzdłuż oceanu).

Puerto del Carmen jest dobrą bazą do zwiedzania wyspy wynajętym samochodem - do Parku Narodowego Timanfaya, gdzie można zobaczyć krajobraz po największych wulkanicznych erupcjach w historii ludzkości, ok. 20 km. W odległości ok. 14 km mieszczą się założone na powulkanicznych terenach, unikalne krajobrazowo winnice regionu La Geria, gdzie w terminie wyjazdu odbywają się winobrania z corocznym Festiwalem Winobrania, podczas którego odbywa się pokaz prac w winnicy z udziałem wielbłądów, degustacje win i produktów lokalnych oraz koncert folklorystyczny. Do malowniczych plaż półwyspy Papagayo ok. 30km, do udostępnionych do zwiedzania jaskiń będących częścią jednego z najdłuższych tuneli wulkanicznych na świecie, Jameos del Agua i Cueva de Los Verdes ok. 39 km. Do stolicy wyspy, Arrecife z zabytkami architektury ok. 12 km.

Dogodny dojazd z lotniska ok. 8 km samochodem, autobusem 161 (bilet 1,40 EUR za osobę, przystanek w odległości 1 km), można też zamówić transfer. Godziny przelotów: 5:05 - 10:00/ powrót 10:50 - 16:35.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-07-24 (środa)
Data powrotu: 2019-08-07 (środa)

Cena lotu dla dorosłego: 210.00 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 210.00 EUR

1260.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za lot

Hotel: Bastian Nauplius­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Puerto del Carmen

835.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel

Hotel: Las Adelfas­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość:

1430.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-05-21

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.