Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1213 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4851 PLN / 7 dni

Cena łączna za 4 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Lanzarote (wylot 6:05 - przylot 10:00) odbiór wynajętego samochodu i przejazd 32 km (30 min) do miejsca zakwaterowania. Dom wakacyjny 120 m2 z 3 sypialniami, salonem, kuchnią, pralką, tarasem z widokiem na ocean i meblami ogrodowymi położony jest w odległości ok. 100 m od oceanu w Arrieta. Arrieta to jedna z tych kanaryjskich miejscowości, gdzie miejscowi witają nieznajomych słowem \"hola\". Nie ma tu hoteli, tylko mieszkania wakacyjne. Są tu dwa dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze, kawiarnia, kościół oraz piaszczysta plaża La Garita wyposażona w przebieralnie, prysznice i toalety oraz punkt czerwonego krzyża. Wzdłuż wybrzeża położonych jest kilka chętnie odwiedzanych przez miejscowych restauracji serwujących dania ze świeżych ryb. 400 m od domku znajduje się basen naturalny El Caleton, idealny do kąpieli z dziećmi i emblematyczna willa Casa Juanita, tzw. \"chiński domek\" zbudowany na początku ubiegłego stulecia przez emigranta powracającego z Argentyny dla swojej chorej córki.

Warto wybrać się na specer do sąsiedniej wioski Punte de Mujeres, gdzie zobaczymy najładniejsze baseny naturalne na Lanzarote. W ich krystalicznej wodzie pływają małe ryby. W sąsiedztwie Punte Mujeres znajduje się chroniony teren pól lawowych porośniętych ogromnymi tabaibami, Malpais de La Corona. W odległości ok. 4 km znajdują się jaskinie wulkaniczne Jameos del Agua i Cueva de Los Verdes należące do największych atrakcji Lanzarote Do położonej w Dolinie Tysiąca Palm większej miejscowości Haria, gdzie mieści się mała hala targowa z tropikalnymi owocami, warzywami, świeżymi rybami i innymi produktami ok. 8 km. Znajduje się tam też udostępniona do zwiedzania ostatnia rezydencja Cesara Manrique. Do oferującego spektakularne widoki na archipelag Chinijo, zaprojektowanego przez tego architekta punktu widokowego Mirador del Rio ok. 15 km. Do założonych w wulkanicznych popiołach winnic regionu La Geria ok. 42 km. Na malowniczą plażę Famara ok. 30 km. Do Parku Narodowego Timanfaya, gdzie można doświadczyć zjawisk geotermicznych pozostałych po największych w historii ludzkości erupcjach, ok. 53 km. Organizowane są tam także przejażdżki na wielbłądach. Z dziećmi warto się wybrać też do parku tematycznego Rancho Texas ze zwierzętami w Puerto del Carmen (ok. 37 km) oraz do aquaparku i akwarium w Costa Teguise (ok. 23 km).

Lot powrotny 10:50 - 16:35. Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Bagaż rejestrowany od 10 EUR za 10 kg.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-08-07 (środa)
Data powrotu: 2019-08-14 (środa)

Cena lotu dla dorosłego: 145.00 EUR

580.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za lot

Hotel: Domek La Casita Villaba­

100 m od oceanu w kameralnej miejscowości, taras na dachu z widokiem na ocean, pralka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: Arrieta

553.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Lanzarote sierpień 2019
Data aktualizacji: 2019-06-22

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.