Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1715 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

6859 PLN / 7 dni

Cena łączna za 4 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę (wylot 7:00, przylot 11:40) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 39 km autostradą do miejsca zakwaterowania. Wygodne mieszkanie wakacyjne 72 m2 z dwoma sypialniami, salonem, kuchnią z pralką, bezpłatnym WIFI i balkonem znajduje się ono na terenie niewielkiego kompleksu mieszkalnego dysponującego basenem. Obiekt położony jest w odległości 200 m od oceanu w małej miejscowości mieszkalnej Puertito de Guimar na słonecznym, południowo-wschodnim wybrzeżu Teneryfy. W pobliżu znajduje się otoczona falochronami wulkaniczna plaża z bardzo spokojną i płytką przy brzegu wodą. W miejscowości jest kilka dobrze zaopatrzonych sklepów spożywczych, piekarnia, kawiarnia, lodziarnia, pizzeria, kilka barów tapas i restauracji z cenami \"dla miejscowych\". Wzdłuż oceanu prowadzi promenada do niewielkiej mariny. W niedziele w sąsiedniej miejscowości Guimar odbywa się targ rolniczy, na którym można kupić lokalne sery, tropikalne owoce, warzywa, wina, słodkie wypieki i domowe przetwory.

Dobra lokalizacja dla osób lubiących miejsca spokojne położone z dala od turystycznego gwaru - w okolicy nie ma żadnych dużych hoteli, jedynie mieszkania letniskowe należące do Kanaryjczyków, które są okazjonalnie wynajmowane turystom. Miasteczko graniczy z największym na Teneryfie obszarem chronionym założonym na polach lawy porośniętych typową roślinnością, Malpais de Guimar, przez który prowadzi łatwy, widokowy szlak pieszy wiodący częściowo wzdłuż oceanu, idealny na długie spacery.

Dobra lokalizacja do zwiedzania atrakcji turystycznych wyspy - ok. 8 km do miejscowości Candelaria, gdzie znajduje się zabytkowa bazylika oraz posągi Guanchów, dawnych władców Teneryfy. Mieści się tam także bardzo popularna wśród miejscowych restauracja prowadzona przez lokalną spółdzielnię rybacką, serwująca ryby z porannego połowu oraz lokalne owoce morza (m.in. krewetki camarones i podawane na płaskiej patelni skałoczepy, lapas). 7 km jest do Parku Etnograficznego Piramides de Guimar z piramidami i ogrodem botanicznym, 34 km do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife z zabytkową starówką, klimatycznymi restauracyjkami i zaprojektowanym przez lanzaroteńskiego architekta Cesara Manrique parkiem wypoczynkowym z basenami z oceaniczną wodą, Parque Maritimo. Do Parku Narodowego Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata El Teide ok. 60 km. Łatwo stąd dojechać także do miast La Laguna i La Orotava z kolonialnymi starówkami oraz do Rezerwatu Biosfery Gór Anaga (35 km). Do plaży Las Teresitas z piaskiem przywiezionym z Sahary, uważanej za jedną z najładniejszych na Teneryfie ok. 20 km.

Wycena biletów lotniczych z małą torbą podręczną. Dodatkowe opłaty za bagaż nadawany.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2020-01-18 (sobota)
Data powrotu: 2020-01-25 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1324.00 PLN

5296.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamento Delgado y Ruiz­

200 m od oceanu w małej miejscowości mieszkalnej, pralka, balkon, bezpłatne WIFI, basen

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Puertito de Guimar

365.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-11-02

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.