Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1570 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

6280 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 60 m2 z 2 sy[ialniami, salonem, kuchnią, tarasem z widokiem na ocean i bezpłatnym WIFI położony 100 m od oceanu w spokojnej miejscowości rybackiej Punta de Mujeres leżącej na północnym wybrzeżu Lanzarote. W sąsiedztwie oceaniczne baseny o różnych głębokościach z krystalicznie czystą wodą, w której można obserwować pływające małe rybki, maleńka zatoka z odrobiną białego piasku i dwoma palmami, dwa dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze, dom kultury z barem serwującym kanaryjskie specjały w nieturystycznych cenach i pizzeria. Do trochę większej miejscowości letniskowej Arrieta, w której także nie ma dużych hoteli, jedynie apartamenty turystyczne, mieszkania wakacyjne oraz domy rybaków i dobre, niedrogie rybne restauracje z tarasami nad oceanem, sklepy, kawiarnia oraz ładna plaża z jasnym piaskiem, ok. 1,5-kilometrowy spacer.

Na obrzeżach Punta Mujeres znajduje się chroniony teren pól lawowych porośniętych typową roślinnością, Malpais de La Corona. W odległości ok. 2 km mieszczą się jaskinia wulkaniczna Jameos del Agua i jaskinia Cueva de Los Verdes należące do największych atrakcji Lanzarote (można tam dojechać autobusem publicznym lub pójść na spacer). Do większej miejscowości Haria, gdzie znajduje się mała hala targowa z tropikalnymi owocami, warzywami, świeżymi rybami i innymi produktami lokalnymi ok. 8 km (kilka razy dziennie kursuje tam autobus).

Odległość z lotniska ok. 27 km, można dojechać autobusem z przesiadką w stolicy wyspy, Arrecife.

Wskażemy Państwu jak dojechać, co zwiedzić, gdzie zrobić udane zakupy, gdzie dobrze zjeść itp. Prosimy pisać - joanna@wyspy-szczesliwe.pl
Wylot: Poznań
Data wylotu: 2020-02-22 (sobota)
Data powrotu: 2020-02-29 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1099.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1099.00 PLN

4396.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamentos Los Molinos­

100 m od oceanu, bezpłatne WIFI, taras z widokiem na ocean

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Punta Mujeres

440.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Lanzarote zima 2020
Data aktualizacji: 2019-06-20

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.