Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1523 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3046 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament superior 45 z dwoma sypialniami oraz salonem z aneksem kuchennym, bezpłatnym WIFI i balkonem znajdujący się na terenie małego kompleksu z basenem. Usytuowany jest w odległości ok. 400 m od piaszczystej plaży w dużym kurorcie Playa del Ingles na południu Gran Canarii. Najbliższy przystanek autobusowy przy ulicy, w odległości ok. 500 m promenada przy oceanie barami, pubami, kawiarniami, restauracjami. Sklep SPAR ok.600 m od apartamentów, mały Hiper Dino Express w odległości ok. 500 m, w oddalonej o 2,5 km dzielnicy mieszkalnej San Fernando duża, bardzo dobrze zaopatrzona Mercadona (stoisko ze świeżymi rybami). W odległości ok. 3,7 km dwa razy w tygodniu odbywa się duży targ, na którym można kupić m.in. warzywa i owoce i sery prosto od rolników. Promenadą wzdłuż oceanu z której rozciąga się widok na złociste wydmy należące do największych na Wyspach Kanaryjskich można przejść do sąsiedniej miejscowości Maspalomas, gdzie znajduje się obszar chroniony z jeziorkiem z oceaniczną wodą i palmowym gajem Charca de Maspalomas oraz latarnia morska Faro de Maspalomas.

Dogodna lokalizacja do zwiedzania wynajętym samochodem górskich miasteczek Fataga, Santa Lucia i Tejeda, wąwozu Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami, miast Aguimes i Ingenio z malowniczymi starówkami Warto pojechać także na całodzienną wycieczkę do stolicy Las Palmas de Gran Canaria z kolonialnymi kamienicami, Domem Kolumba i największym na skalę Hiszpanii ogrodem botanicznym (ok. 1 godz. autobusem, częste połączenia). Dojazd z lotniska: wynajętym samochodem ok. 35 km.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Opcjonalnie bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą od 38 PLN za 10 kg. Godziny przelotów: 19:00 - 23:35/ powrót 12:25 - 18:35.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2019-04-25 (czwartek)
Data powrotu: 2019-05-02 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 835.00 PLN

1670.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamentos Montemar­

400 m od plaży, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Playa del Ingles

315.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.37)

Cena łączna za hotel
Gran Canaria na długi weekend majowy 2019
Data aktualizacji: 2019-02-20

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.