Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
3033 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

9099 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Gran Canarię (wylot 17:35 - przylot 21:50) odbiór wynajętego samochodu i przejazd 54 km (ok. 50 min) na południowo-zachodnie wybrzeże Gran Canarii. Zakwaterowanie w apartament 54 m2 z odrębną sypialnią oraz salonem z rozkładaną sofą, aneksem kuchennym i dużym tarasem z leżakami do opalania oraz bezpłatnym WIFI w większym kompleksie (303 apartamenty) wakacyjnym. Obiekt położony jest na krańcu zielonego wąwozu Mogan, ok. 600 m od centrum kameralnego kurortu Puerto de Mogan. Ośrodek zapewnia szeroki wybór atrakcji dla dzieci (ładny basen dziecięcy, splash park z grzybkami, fontannami i sprzętami do zabawy w wodzie, plac zabaw, mini disco itp. Dobrze zaopatrzony (stoisko ze świeżymi rybami, piekarnia) supermarket spożywczy Superdino 100 m od hotelu. Do osłoniętej od wiatru falochronem plaży z jasnym piaskiem ze spokojną, płytką przy brzegu wodą 1 km (dojście na wprost chodnikiem, częściowo przez starówkę). Do plaży przylega tradycyjne centrum kurortu nazywane \"kanaryjską Wenecją\" ze względu na przecinające je kanały i mostki. Znajdują się tam sklepy, turystyczne bary i restauracje, oraz niewielki port rybacki i marina, wzdłuż oceanu prowadzi przybrzeżna promenada. Atrakcją dla dzieci jest wypływająca z lokalnej mariny na krótkie przejażdżki łódź podwodna, przez której bulaje można obserwować bogate życie morskie. Promem można wybrać się na wycieczkę do którejś z pobliskich miejscowości wypoczynkowych, np. zobaczyć plażę Anfi del Mar z palmami i piaskiem przywiezionym z Karaibów. >br>
Warto wybrać się wynajętym samochodem na objazd górskiego regionu wyspy, tzw. Świętych Gór, które w tym roku zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Można tam zobaczyć emblematyczne skały, malownicze górskie wioski, zamieszkałe jaskinie. Warto obejrzeć także m.in. olbrzymie wydmy w Maspalomas, miasteczko Aguimes ze świetnie zachowaną starówką, zwiedzić jedną z plantacji kawy w Dolinie Agaete oraz przypominający gigantyczny plaster miodu wykuty przez dawnych mieszkańców wyspy spichlerz Cenobio de Valeron. Można pojechać też do zielonego wąwozu Barranco de Guayadeque z kościołem w skale i mieszkalnymi jaskiniami oraz imponującej kaldery de Los Marteles. Warta całodziennej wycieczki jest stolica wyspy, Las Palmas de Gran Canaria, ze starówką z kanaryjskimi kamienicami, akwarium Poema del Mar, 3-kilometrową plażą Las Canteras i leżącym na obrzeżach ogrodem botanicznym Jardin Canario.

Wycena biletów lotniczych z małą torbą podręczną. Dodatkowy bagaż za opłatą od 12 EUR za 10 kg za osobę i lot.

Apartament można zarezerwować także z pakietem śniadań i obiadokolacji (koszt 798 EUR za 3 osoby i 14 dni).

Koszt wynajmu samochodu w opcji lotnisko - lotnisko na 14 dni - 212,- EUR.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-11-29 (piątek)
Data powrotu: 2019-12-13 (piątek)

Cena lotu dla dorosłego: 169.00 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 169.00 EUR

507.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.25)

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamenty Cordial Mogan Valle­

Plac zabaw wodnychW \"Wenecji Wysp Kanaryjskich\", duży taras z leżakami, plac zabaw wodnych \"splash park\" dla dzieci

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Puerto de Mogan

1636.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.25)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-08-07

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.