Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
3093 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

14656 PLN / 7 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat, 1 niemowlę 0-2 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Bungalow 58 m2 typu suita z dwoma sypialniami i wydzielonym salonem (bez aneksu kuchennego) oraz tarasem z meblami ogrodowymi i bezpłatnym WIFI położony na terenie większego kompleksu wypoczynkowego zaprojektowanego na terenie subtropikalnego ogrodu o powierzchni 75.000 m2. Do dyspozycji gości całodobowa recepcja, 3 baseny, centrum fitness zespół animatorów. Ośrodek położony jest w spokojnej okolicy w sąsiedztwie pola golfowego, w odległości ok. 1,5 km od rozległej plaży w Maspalomas. Przy plaży zabytkowa latarnia morska, promenada, centrum handlowe, kilka międzynarodowych restauracji, rezerwat przyrody z wydmami, palmowym gajem i jeziorkiem ze słoną wodą oraz stacja przejażdżek na wielbłądach. W okolicy znajduje się również aquapark.

Dobra lokalizacja do zwiedzania wynajętym samochodem położonych przy górskich drogach miasteczek południowej i centralnej Gran Canarii Fataga, Santa Lucia, Teideda, wąwozu Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami i migdałowymi sadami, Aguimes i Telde z ładnymi starówkami. Łatwo stąd wybrać się także na pieszą wędrówkę w okolice emblematycznej skały Roque Nublo, do parku tematycznego ze zwierzętami Palmitos Park oraz nad któryś z dużych zalewów wyspy. Warto pojechać także na cały dzień do stolicy Las Palmas de Gran Canaria z kolonialnymi kamienicami, Domem Kolumba i największym na skalę Hiszpanii ogrodem botanicznym.

Dojazdz lotniska - ok. 35 km samochodem wynajętym na lotnisku.

Wycena biletów lotniczych z dużym bagażem kabinowym 10 kg i małą torbą podręczną. Opcjonalnie bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą od 38 PLN za 10 kg. Planowane godziny przelotów 17:50 - 22:25/ 11:00 - 17:25.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2019-02-13 (środa)
Data powrotu: 2019-02-20 (środa)

Cena lotu dla dorosłego: 1049.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1049.00 PLN

Cena lotu dla niemowlęcia 0-2 lat: 238.00 PLN

4434.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Suites & Villas by Dunas­

Całodobowa recepcja, baseny,

Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Maspalomas

2399.67 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.26)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-01-03

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.