Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1495 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

2990 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 50 m2 z odrębną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym, balkonem i bezpłatnym WIFI w bardzo zadbanym, kameralnym kompleksie mieszkań położonym w El Cotillo na północy Fuerteventury. W odległości ok. 900 m znajduje się plaża Los Lagos z drobnym, białym piaskiem, na której tworzą się małe zatoczki idealne do kąpieli. Hotel dysponuje basenem i tarasem do opalania.

El Cotillo to mała, urokliwa miejscowość letniskowa o tradycjach wioski rybackiej, jest tu kilka małych sklepów, barów, kawiarni i dobrych, rybnych restauracji, promenada z ławeczkami i widokami na zachody słońca. Brzegiem oceanu można przejść do oddalonej o ok. 1,5 km plaży La Concha, która również należy do najładniejszych na wyspie. W okolicy widokowe szlaki piesze i rowerowe o różnych poziomach trudności oraz duża, turystyczna miejscowość Corralejo z ładną starówką i portem, do której kursuje bezpośredni autobus (ok. 20 km, ok. 30 min). Dobra lokalizacja do zwiedzania północnej i centralnej Fuerteventury wynajętym samochodem, rowerem lub autobusami z przesiadką w La Oliva/Puerto del Rosario.

Odległość z lotniska ok. 45 km, możliwy dojazd publicznym autobusem z przesiadką w Puerto del Rosario/Corralejo lub zamówienie transferu.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2019-05-06 (poniedziałek)
Data powrotu: 2019-05-13 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 809.00 PLN

1618.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Tao Apartamentos El Cotillo­

Balkon, basen, mała miejscowość z pięknymi plażami

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: El Cotillo

322.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.26)

Cena łączna za hotel
Z dala od dużych hoteli
Data aktualizacji: 2019-04-11

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.