Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2821 PLN / 10 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

11285 PLN / 10 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie wakacyjne 40 m2 z odrębną sypialnią, salonem z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym oraz tarasem położone w niskim budynku w miejscowości El Cotillo na północy Fuerteventury. W odległości ok. 100 m znajduje się plaża Los Lagos z drobnym, białym piaskiem i czarnymi, wulkanicznymi skałkami.

El Cotillo to mała, urokliwa miejscowość letniskowa o tradycjach wioski rybackiej, jest tu kilka małych sklepów, barów, kawiarni i dobrych, rybnych restauracji, promenada z ławeczkami i widokami na zachody słońca. Brzegiem oceanu można przejść do oddalonej o ok. 800 m plaży La Concha, która również należy do najładniejszych na wyspie. W okolicy widokowe szlaki piesze i rowerowe o różnych poziomach trudności, m.in do wzdłuż oceanu do wioski Machanicho oraz do miejscowości La Oliva z zabytkową starówką. Do dużej, turystycznej miejscowości Corralejo z portem rybackim ok. 20 km. Dobra lokalizacja do zwiedzania północnej i centralnej Fuerteventury wynajętym samochodem, rowerem lub autobusami z przesiadką w La Oliva/Puerto del Rosario.

Odległość z lotniska ok. 45 km. Wycena biletów lotniczych z bagażem podręcznym, bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą.
Wylot: Warszawa
Data wylotu: 2020-08-17 (poniedziałek)
Data powrotu: 2020-08-27 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 2040.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 2040.00 PLN

8160.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Beach apartment one step from the blue waters of Cotillo Lagoon­

100 m od plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
10 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: El Cotillo

730.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2020-01-30

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.