Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1290 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

2580 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Wygodne, odremontowane mieszkanie wakacyjne 45 m2 z odrębną sypialnią, salonem z naeksem kuchennym oraz widokiem na morze w kompleksie mieszkalnym dysponującym basenem i brodzikiem dla dzieci. Obiekt ołożony jest przy oceanie ok. 400 m od wulkanicznej plaży z Błękitną Flagą 2020 Playa de La Arena. W odległość ok. 800 znajduje się tradycyjne centrum kurortu Puerto de Santiago z dobrą cukiernią, kościołem, małym portem rybackim, niewielkim muzeum rybackim oraz sklepem Lidl. Z promenady można podziwiać zachody słońca oraz sąsiadującą z Teneryfą wyspę La Gomera i klify Los Gigantes. Z oddalonego o ok. 2,5 km portu w Los Gigantes (przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu) można popłynąć statkiem wycieczkowym w krótki rejs na wypatrywanie delfinów lub wielorybów. W tych okolicach znajdują się także utworzone przez lawę naturalne baseny oraz sąsiadująca z klifami nieduża plaża Los Guios. Warto wybrać się na spacer 700-metrowym szlakiem wzdłuż wybrzeża prowadzącym od małej plaży w Puerto de Santiago do punktu widokowego na klify Olbrzymy (Los Gigantes).

Dobra lokalizacja do zwiedzania wynajętym samochodem atrakcyjnych miejsc północnego-zachodu Teneryfy: wioski Masca o tradycyjnej, kanaryjskiej architekturze, miasteczka Garachico z malowniczą starówką i basenami stworzonymi przez lawę, Icod de Los Vinos z Tysiącletnim Smoczym Drzewem. Łatwo stąd dojechać także do Parku Narodowego Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata Pico del Teide (51 km), na który można wjechać kolejką linową. Do położonego na północnym wybrzeżu wyspy Puerto de La Cruz z kolonialną starówką i ogrodami botanicznym ok. 53 km.

Odległość od lotniska ok. 45 km, dojazd samochodem ok. 45 min, można także dojechać komunikacją publiczną.

Wycena biletów lotniczych z bagażem kabinowym 5 kg i rejestrowanym 20 kg. Planowane godziny przelotów: 10-00 - 14:35/ 15:30 - 21:35.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2020-08-03 (poniedziałek)
Data powrotu: 2020-08-10 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 698.00 PLN

1396.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartment with Great Seaview­

400 m od plaży z Błękitną Flagą, basen, mieszkanie z widokiem na ocean

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Puerto de Santiago

268.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.42)

Cena łączna za hotel
Trzecia osoba tylko koszt lotu, czwarta osoba koszt lotu i 28 EUR za pobyt
Data aktualizacji: 2020-07-28

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.