Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Palma

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • samolot z Teneryfy na La Palmę
  • Hotel
2715 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

5430 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę Południową (15:20-20:05) odbiór wynajętego samochodu i przejazd autostradą ok. 63 km do miasta La Laguna, gdzie mamy zarezerwowany nocleg przed odlotem na La Palmę. Mieszkanie położone jest w dzielnicy Coromoto, pokój gościnny wyposażony jest w aneks kuchenny i prywatną łazienkę, samochód można zaparkować bezpłatnie przy ulicy, na starówkę można dojść w ciągu 15 minut. Można tam będzie wyjść coś zjeść lub zrobić zakupy do późnych godzin wieczornych.

Następnego dnia po śniadaniu można pozwiedzać starówkę La Laguny pieszo lub zrobić sobie wycieczkę rowerową (właściciel mieszkania udostępnia bezpłatnie 2 rowery), następnie dojazd ok. 2,5 km na lotnisko północne, skąd odlatuje samolot na La Palmę (15:15 - przylot 15:45, można też wybrać droższy o 10 EUR poranny lot o 9:45 - 10:15).

Po przylocie na La Palmę odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 30 km do pierwszego miejsca zakwaterowania. Apartament położony jest w małej miejscowości San Andres y Sauces na północnym wschodzie wyspy, w odległości ok. 300 m od głównego placyku miejskiego. Można tam zrobić zakupy spożywcze, są też restauracje. W odległości ok. 2,5 km znajdują się najładniejsze na wyspie baseny naturalne, Charzo Azul. W okolicach przebiegają popularne szlaki piesze Los Tilos do wodospadu (5 km) oraz przez paprociowy las Cubo de Galga. Warto wybrać się do wioski La Tosca (14 km), gdzie znajduje się największe na La Palmie skupisko smoczych drzew. Do stolicy La Palmy z malowniczą starówką z muzeami, kolonialnymi kamienicami, zabytkowymi kościołami, klimatycznymi restauracyjkami, halą targową z tropikalnymi owocami, warzywami, świeżymi rybami, serami, pieczywem, słodyczami i innymi produktami lokalnymi ok. 23 km. 9 lipca odbywa się tam najbardziej znany festiwal wyspy, Danza de Los Enanos (Taniec Karłów) będący częścią obchodzonych co 5 lat świąt wyspy. Można się też wybrać na wędrówkę 17-km La Ruta de Los Volcanes i zwiedzić Obserwatorium Astrofizyczne na szczycie Roque de Los Muchachos.

Po 6 noclegach przejazd 54 km do drugiego miejsca zakwaterowania. Apartament położony jest w spacerowej odległości od centrum miasteczka Tazacorte ze starówką z kolorowymi domkami i plantacjami bananów, w najbardziej słonecznym regionie wyspy. Do najbliższej plaży Playa Puerto de Tazarote ok. 40-minutowy spacer, można się też wybrać się na ustronną plażę Charco Verde (15 min samochodem) lub do kurortu Puerto Naos (9 km). Lokalizacja jest dobrą bazą także do samochodowych wycieczek do Parku Narodowego Caldera de Taburiente. Warto pojechać także do salin Salinas de Fuencaliente, gdzie pozyskuje się ekologiczną sól oraz do winnicy Teneguia, której wina zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach. Warto wybrać się także m.in. do wioski Garafia z dobrze zachowanymi przykładami tradycyjnej architektury.

Ostetniego dnia przejazd na lotnisko ok. 32 km. Po przylocie z La Palmy na Teneryfę Północną (8:45 - 10:10 lub 10:45 - 11:15) wypożyczenie samochodu i przejazd ok.65 km na lotnisko południowe, skąd odlatuje samolot do Polski (godziny przelotu 20:40 - 3:00). Czas pozostały do odlotu można wykorzystać na ostatnie plażowanie, zakupy, zwiedzanie itp.

Wycena biletów lotniczych na trasie Katowice - Teneryfa Południowa z małym bagażem kabinowym. Bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą. Bilety Teneryfa Północna-La Palma-Teneryfa Północna z bagażem kabinowymi i rejestrowanym 23 kg od osoby w cenie.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2020-07-05 (niedziela)
Data powrotu: 2020-07-19 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 1118.00 PLN

2236.00 PLN

Cena łączna za lot

samolot z Teneryfy na La Palmę

89.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Casa Lagunera­

2,5 km od lotniska Tenerife Norte

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: La Laguna

47.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel

Hotel: Apartament Casa Amarilla­

Apartament z widokiem na ocean

Wyżywienie: Bez wyżywienia
6 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: San Andres y Sauces

270.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel

Hotel: Apartament La Palmita Sunset­

Apartament z widokiem na ocean, basen

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Tazacorte

340.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
W terminie urządzanego co 5 lat Danza de Los Enanos (Taniec Karłów)
Data aktualizacji: 2019-10-25

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.