Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2740 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

5480 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie wakacyjne 60 m2, z odrębną sypialnią i salonem z aneksem kuchennym mieszczące się w budynku usytuowanym niedaleko tradycyjnego centrum niewielkiej miejscowości letniskowej o tradycjach wioski rybackiej, Morro Jable na południu Fuerteventury. Kompleks dysponuje basenem i tarasem z leżakami do opalania. Miejscowość jest kameralna, z przewagą niskiej zabudowy. W odległości 900 m znajduje się ok. 4-kilometrowa plaża o białym piasku. Jej część jest osłonięta od wiatru niewielkim klifem. Na starówce sklepy spożywcze, bary, kawiarnie i restauracje. Duży, dobrze zaopatrzony, supermarket (piekarnia, stoisko ze świeżymi rybami) Eurospar na ul. Boulevar Timon ok. 700 m od apartamentu. Obsadzona tropikalną roślinnością promenada prowadzi do turystycznej części miejscowości, Playa de Jandia, gdzie mieszczą się większe hotele. Przy promenadzie mieszczą się restauracje z ogródkami z widokiem na ocean serwujące ryby prosto z kutra. Przy plaży w Playa de Jandia wiedzie ścieżka rowerowa, jest tam także rezerwat przyrody Solana El Matorral, gdzie można obserwować wiewiórki i ptaki, latarnia morska oraz szlak pieszy wzdłuż wybrzeża Senda del Mar. Z pobliskiego portu można wybrać się na wycieczkę katamaranem.

Dobra lokalizacja do zwiedzania półwyspu Jandia z trudno dostępną, spektakularną plażą Cofete (z Morro Jable kursuje tam publiczny, terenowy autobus), blisko stąd także na najsłynniejszą plażę wyspy, Sotavento, autobusem można dojechać także m.in do stolicy wyspy, Puerto del Rosario, gdzie w sobotę odbywa się największy na wyspie targ rolniczy, na którym można kupić produkty spożywcze prosto od rolników, świeże ryby, wytwarzane lokalnie sery itp. Po lokalne produkty można też podjechać w niedzielę na jarmark urządzany w ogrodzie zoologicznym Oasis Park Fuerteventura w La Lajita (bezpłatny autobus w spacerowej odległości od apartamentu). Odległość od lotniska ok. 84 km, regularne kursują autobusy publiczne z przesiadką w stolicy, można także zamówić transfer lub dojechać samochodem wynajętym z lotniska, który można oddać w miejscowości.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2020-03-16 (poniedziałek)
Data powrotu: 2020-03-23 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 1700.00 PLN

3400.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Tao Morro Jable­

Basen, w pobliżu tradycyjnego centrum, w spacerowej odległości od ładnej i osłoniętej od wiatru plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Morro Jable

471.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.42)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2020-01-25

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.