Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2142 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4284 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Wygodne i nowocześnie urządzone mieszkanie wakacyjne 42 m2 z odrębną sypialnią, salonem, aneksem kuchennym, bezpłatnym WIFI oraz balkonem z widokiem na ocean znajdujące się na terenie kompleksu 4 apartamentów dysponującego recepcją. Położony jest on w odległości ok. 400 m od oceanu w mieszkalnej części niedużego, portowego miasteczka Morro Jable na południu Fuerteventury. Ok. 600 m dzieli kompleks od 4-kilometrowej plaży o białym piasku, jednej z najładniejszych na wyspie. Jej część jest osłonięta od wiatru dzięki skarpie. Miejscowość jest kameralna, z przewagą niskiej zabudowy. Dobrze zaopatrzony supermarket Padilla ze stoiskiem ze świeżymi rybami i piekarnią na ul. Boulevard Timon 4 (ok. 700 m od hotelu), na starówce typowe kanaryjskie bary, kawiarnie, oraz restauracje, przy promenadzie restauracje rybne i międzynarodowe. Promenadą oferującą ładne widoki na zachody słońca wzdłuż której prowadzi ścieżka rowerowa przebiegająca obok plaż miejscowości można przejść do turystycznej części Morro Jable, Playa de Jandia, gdzie znajdują się duże hotele, małe centra handlowe, rezerwat przyrody Solana El Matorral, w którym można obserwować wiewiórki i ptaki oraz latarnia morska. Odległość od lotniska ok. 88 km.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Dodatkowy bagaż od 76 PLN za 10 kg. W kompleksie Casa Alberto dostępne są też mniejsze apartamenty typu studio 34 m2 bez widoku na ocean w cenie 391,91 EUR.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2019-06-06 (czwartek)
Data powrotu: 2019-06-13 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 1140.00 PLN

2280.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Casa Alberto­

Kameralny kompleks 400 m od oceanu, balkon z widokiem na ocean, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Morro Jable

464.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-03-05

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.