Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2044 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

6132 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Nowoczesny pokój 30m2 z łazienką typu Surfing Dreams z dwoma łóżkami pojedynczymi i rozkładaną sofą oraz balkonem i bezpłatnym WIFI w średniej wielkości hotelu (95 pokoi) położonym w mieszkalnej dzielnicy Corralejo w pobliżu oceanu i nadmorskiej promenady. Obiekt znajduje się ok. 300 m od starówki i ok. 0,8 km od osłoniętej od wiatru, piaszczystej plaży miejskiej ze spokojną wodą (na plażę idzie się promenadą przy oceanie lub uliczkami starówki). W hotelu mieści się szkoła surfingu i wypożyczalnia desek surfingowych oraz rowerów, 3 razy w tygodniu bezpłatne zajęcia z jogi. Do dyspozycji gości jest też basen. Do Parku Krajobrazowego Corralejo z największymi wydmami na Wyspach Kanaryjskich kursuje miejski autobus, można też pójść tam na spacer (ok. 4 km brzegiem oceanu). Atrakcją jest również sąsiedztwo niezamieszkałej wysepki Lobos, na którą kursuje prom. Dobrze zaopatrzony supermarket Hiperdino, w którym robią zakupy mieszkańcy Corralejo, ok. 100 m od hotelu. Przy promenadzie w pobliżu hotelu sprzęty do ćwiczeń fitness, w okolicy widokowe trasy do wycieczek rowerowych, np. 22-kilometrowa przez Majanicho do El Cotillo.

Dojazd z lotniska autobusem nr 3 (10 min) do Puerto del Rosario, potem nr 6 (50 min) do Corralejo, przystanek ok. 300 m od hotelu, można także zamówić transfer.
Wylot: Warszawa
Data wylotu: 2019-08-12 (poniedziałek)
Data powrotu: 2019-08-19 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 1340.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1340.00 PLN

4020.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Corralejo Surfing Colours Hotel & Apartaments­

W pobliżu starówki i oceanu, wypożyczalnia desek i rowerów, joga, bezpłatne WIFI.

Wyżywienie: Śniadania
7 nocy

Pokój 3-osobowy

Miejscowość: Corralejo

490.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za hotel
Fuerteventura w termine długiego weekendu sierpniowego 2019
Data aktualizacji: 2019-03-05

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.