Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1501 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3002 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie (wylot 19:00 - przylot 23:35) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 15 km (ok. 30 min) do położonej w malowniczej okolicy wioski La Pasadilla i zakwaterowanie w nowym, zadbanym i wygodnym mieszkaniu wakacyjnym 70 m2. Apartament ma odrębną sypialnię, salon z rozkładaną sofą i aneks kuchenny oraz balkon z ładnymi widokami, wyposażony jest w pralkę i bezpłatne WIFI. Przemili właściciele mieszkają w tym samym budynku, więc nie będzie problemu z zakwaterowaniem po północy. W odległości ok. 300 m znajduje się stylowa restauracja (świetne mięsa z grilla i deser - mus z marakui), na zakupy spożywcze można podjechać ok. 6 km do większego miasta Ingenio znanego z regionalnego pieczywa Pan de Puño. Znajduje się tam bardzo ładny park miejski. Do najbliższej niedużej plaży w miejscowości Ojos de Garza ok. 15 km. Warto wybrać się także do miasteczka Aguimes (ok. 9 km), którego starówka należy do najlepiej zachowanych na Gran Canarii.

Przez kolejne 2 dni plażowanie i zwiedzanie m.in. zielonego wąwozu Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami i kościołem w skale, kolonialnego miasta Telde, wycieczka do górskiego punktu widokowego Cruz de Tejeda, skąd roztaczają się panoramiczne widoki na wzniesienia Gran Canarii, a przy sprzyjającej pogodzie można dostrzec sylwetkę wulkanu Teide na Teneryfie. Warto się też wybrać do stolicy wyspy, Las Palmas de Gran Canaria oraz do położonego w jej okolicach największego ogrodu botanicznego Hiszpanii, Jardin Canario.

Czwartego dnia rano przejazd autostradą przez południe wyspy z przerwą na plażowanie na wydmach w Maspalomas, następnie przejazd wzdłuż zachodniego wybrzeża do położonej w zielonym wąwozie małej miejscowości Agaete (cała trasa z La Pasadilla do Agaete to ok. 122 km i jej przejazd zajmuje ok. 2,5 h). Zakwaterowanie w mieszkaniu wakacyjnym typu studio 50 m2 z aneksem kuchennym i balkonem z widokiem na miasteczko i w oddali na ocean oraz bezpłatnym WIFI. Apartament położony jest ok. 500 m od niewielkiej starówki z kolonialnymi kamienicami i zabytkowym kościołem, tam znajdują się też sklepy i restauracje oraz ogród botaniczny z egzotycznymi roślinami Huerto de Las Flores. Do plaży w sąsiednim miasteczku Puerto de Las Nieves ok. kilometrowy spacer. Tam znajdują się też najładniejsze baseny naturalne na Gran Canarii, urządzone na terenie dawnych salin. W okolicach portu znajdują się dobre restauracje serwujące ryby z porannego połowu. Z promenady przy dobrej widoczności można zobaczyć sylwetkę Teide na Teneryfie.

Przez kolejne dni pobytu plażowanie oraz zwiedzanie okolic - warto się wybrać m.in. do zielonej doliny Agaete, gdzie znajdują się jedyne w Europie plantacje kawy, do miejscowości Galdar, gdzie znajduje się jaskinia z naściennymi malowidłami aborygenów, Cueva Pintada oraz zabytkowa hala targowa, w której można kupić tropikalne owoce, słodkie wypieki, domowe przetwory i inne produkty lokalne. Koniecznie trzeba zobaczyć także przypominający ogromny plaster miodu wykuty w skałach dawny spichlerz, Cenobio de Valeron. Malownicza, kręta droga prowadzi do górskiej wioski Artenara z zamieszkałymi jaskiniami oraz do znanej z wypieków z migdałów wioski Tejeda widniejącej na liście najpiękniejszych wiosek w Hiszpanii.

Dojazd z Agaete na lotnisko ok. 60 km (ok. 1 h - 1,5 h w zależności od ruchu ulicznego). Lot powrotny 12:25 - przylot 18:35. Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Bagaż nadawany za dodatkową opłatą od 40 PLN za 10 kg.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2019-07-25 (czwartek)
Data powrotu: 2019-08-01 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 818.00 PLN

1636.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartament Holla del Saldo­

Balkon, pralka, spokój, ładne widoki, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Bez wyżywienia
3 noce

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: La Pasadilla

117.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za hotel

Hotel: Harizan­

Balkon z ładnym widokiem, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Bez wyżywienia
4 noce

Studio

Miejscowość: Agaete

200.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-06-17

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.