Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1604 PLN / 10 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3208 PLN / 10 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 45m2 z jedną sypialnią, salonem, aneksem kuchennym, balkonem oraz bezpłatnym WIFI w małym, odnowionym kompleksie położonym tuż przy nadmorskiej promenadzie i ok. 150 m od piaszczystej, niedużej i osłoniętej falochronem plaży. Mieszkanie zlokalizowane jest w niedużym i spokojnym kurorcie Arguineguin na południowym zachodzie Gran Canarii, bardzo popularnym wśród turystów z krajów skandynawskich. Dobrze zaopatrzony sklep spożywczy Superdino w małym centrum handlowym ok. 600 m od apartamentów, w okolicy mały port rybacki, marina, bary i restauracje. Do wydm w Maspalomas ok. 13 km, do Puerto de Mogan ze starówką nazywaną \"kanaryjską Wenecją\" ok. 16 km. Dobra lokalizacja również do samochodowych wycieczek do górskich wiosek Santa Lucia słynącej z uprawianych tam oliwek, Tejeda widniejącej na liście najpiękniejszych miejscowości Hiszpanii i znanej z wytwarzanych tam słodyczy z migdałów, otoczonej palmową oazą zapory wodnej Presa de Soria, wąwozu Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami. Warto wybrać się też w pieszą wycieczką do emblematycznej skały Roque Nublo i odwiedzić jedyne plantacje kawy w Europie w Dolinie Agaete. W ciągu godziny można dojechać do stolicy wyspy, Las Palmas de Gran Canaria z malowniczą starówką, otwartym w ubiegłym roku dużym akwarium Poema del Mar oraz położonym na obrzeżach największym ogrodem botanicznym Hiszpanii Jardin Canario. Dojazd z lotniska ok. 43 km autostradą, można także zamówić transfer.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Opcjonalnie bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą od 10 EUR za 10 kg/osoba/lot. Godziny przelotów: 19:40 - 23:55, powrót 13:40 - 19:45.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-08-16 (piątek)
Data powrotu: 2019-08-26 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 184.00 EUR

368.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamentos El Patio de Granada­

150 m od plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
10 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Arguineguin

381.20 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Gran Canaria w sierpniu 2019
Data aktualizacji: 2019-03-04

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.