Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1479 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

8876 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 4 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie wakacyjne 80 m2 135 m2 z dwoma sypialniami, kuchnią z pralką, tarasem z meblami ogrodowymi oraz bezpłatnym WIFI. Apartament jest częścią kompleksu mieszkalnego dysponującego basenem, brodzikiem i ogrodem do opalania znajdującego się w miejscowości Sardina na północy Gran Canarii. Do plaży o piasku w kolorze kawy z mlekiem posiadającej Błękitną Flagę 2019 ok. 300 m. Miejscowość jest niewielka, o charakterze letniskowym, z niedużym ruchem ulicznym i trzema restauracjami. Nie ma tam dużych hoteli. Sklep spożywczy Spar w odległości ok. 1 km, duże supermarkety znajdują się w większym mieście Galdar (8 km od Sardina), warto tam wybrać się po lokalne owoce i warzywa do zabytkowej hali targowej Recova de Galdar. Miasto znane jest także z jaskini Cueva Pintada z malowidłami Guanchów, dawnych mieszkańców wyspy. W jej okolicach warto zwiedzić także stanowisko archeologiczne Cenobio de Valeron - przypominający gigantyczny plaster miodu dawny spichlerz.

Dogodna lokalizacja do zwiedzania samochodem malowniczego, północno-zachodniego wybrzeża wyspy, Doliny Agaete z plantacjami kawy, awokado i mango. Łatwo stąd dojechać także do stolicy wyspy, Las Palmas de Gran Canaria z klimatyczną starówką, Muzeum Kolumba i Muzeum Kanaryjskim z mumiami Guanchów. Warto się również wybrać do porośniętego bujną zielenią Wąwozu Mogan, na spacer do lasku laurowego w okolicach Moya. Można odwiedzić także najstarszy targ na wyspie w Teror, pojechać na cały dzień w góry do wiosek Artenara z zamieszkałymi jaskiniami, Tejeda, Fataga, czy do Arucas z katedrą z niebieskiego kamienia i fabryką rumu.

Odległość od lotniska ok. 54 km, dojazd samochodem ok. 60 min
Wylot: Warszawa
Data wylotu: 2020-04-14 (wtorek)
Data powrotu: 2020-04-21 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 1079.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1079.00 PLN

6474.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Relaxing Atico Playa Sardina­

Basen, brodzik, taras, 300 m od plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Sardina

561.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2020-01-27

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.