Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1770 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

7080 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę (godziny lotów 15:25 - 20:05) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 10 km autostradą do pierwszego miejsca zakwaterowania (podział pobytu na dwie lokalizacje ze względu na późną godzinę przylotu). Apartament ma odrębną sypialnię z 2 łóżkami oraz salon z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym, dysponuje balkonem. Położony jest na terenie kompleksu wakacyjnego z basenem dla dorosłych i dla dzieci. Kolejnego dnia przejazd ok. 92 km do miejscowości mieszkalnej Santa Ursula położonej na północnym wybrzeżu wyspy. Zakwaterowanie w mieszkaniu 90 m2 z 2 sypialniami, salonem, kuchnią i balkonem, wyposażonym w pralkę, mieszczącym się na terenie kompleksu wypoczynkowego z basenem dla dorosłych i dla dzieci. Do popularnego kurortu Puerto de La Cruz z trzema plażami, ogrodami botanicznymi, zabytkową starówką i popularnym parkiem tematycznym ze zwierzętami Loro Parque ok. 8 km autostradą. W wyżej położonych dzielnicach Santa Ursula znajdują się popularne wśród miejscowych niedrogie i dobre jadłodajnie prowadzone przy winnicach, tzw. guachinches.

Dogodna lokalizacja do zwiedzania atrakcyjnych miejsc na wyspie - łatwo stąd dojechać także do Parku Narodowego Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata Pico del Teide (41 km), na który można wjechać kolejką linową. Do La Orotavy, najpiękniejszego miasta Teneryfy, z zabytkami architektury kanaryjskiej, kościołami, parkami i najstarszą cukiernią Wysp Kanaryjskich, której smakołyków można spróbować przy stoliku z widokiem na spektakularne ogrody Jardines Victoria, ok. 7 km. Do La Laguny, której starówka znajduje się na Liście Dziedzictwa UNESCO, ok. 22 km. Warto również odwiedzić m.in. stolicę wyspy, Santa Cruz de Tenerife, największy targ rolniczy wyspy w Tacoronte, zobaczyć zachód słońca na półwyspie Teno i kilkusetletnie drzewa oraz labirynt jaskiń w okolicach Agua Garcia oraz wykąpać się w najlepszych basenach naturalnych Teneryfy w Bajamar.

Po 6 dniach przejazd samochodem ok. 82 km na lotnisko, skąd odlatuje samolot do Polski (20:40 - 2:55)

Wycena biletów lotniczych z bagażem kabinowym. Bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2020-02-02 (niedziela)
Data powrotu: 2020-02-09 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 1358.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1358.00 PLN

5432.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Marino Tenerife­

20 km od lotniska, basen, , basen, balkon

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Costa del Silencio

55.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel

Hotel: Acogedor Tenerife Norte­

Basen, balkon, pralka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
6 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Santa Ursula

330.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-11-27

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.