Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Gomera

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • bilety promowe na La Gomerę w promocji Black Friday
  • Hotel
1624 PLN / 10 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3249 PLN / 10 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę Południową (wylot 6:40, przylot 11:20) przejazd autobusem nr 111 (ok. 30 min) do bazy promowej w Los Cristianos, skąd kursują promy na wyspę La Gomera. Przeprawa promowa do San Sebastian de La Gomera (14:00 - 14:50), odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 22 km do rolniczej miejscowości Hermigua, gdzie mamy zarezerwowane 10 noclegów. Domek ma 70 m2, 2 sypialnie, widokowy taras, wyposażony jest w sprzęt do grillowania i bezpłatne WIFI. Mieści się w gospodarstwie agroturystycznym z 3 domkami prowadzonym na terenie plantacji bananów, w położonej nad oceanem dzielnicy Santa Catalina.

W odległości ok. 1 km znajdują się najładniejsze baseny naturalne na La Gomerze, Pescante de Hermigua. Do plaży La Caleta, gdzie znajduje się strefa rekreacyjna z grillami nad oceanem, ok. 4,5 km. 600 m od domku jest kultowy bar El Piloto, w którym można spróbować m.in. specjału wyspy, zupy z rukwi wodnej, serwowanej w tym miejscu z drewnianych misek. Centrum Hermigua z kilkoma sklepami, kawiarniami i muzeum etnograficznym Los Telares położone jest ok. 1,5 km od gospodarstwa. W tej okolicy jest też młyn, w którym mieli się kanaryjską mąkę gofio, która uznawana jest za najlepsze gofio na Wyspach Kanaryjskich. W okolicy dominują posadowione na tarasach plantacje bananów i niewielkie gospodarstwa.

Warto wybrać się do okolicznych miejscowości, m.in. do Agulo nazywanego Balkonem lub Cukierkiem Wysp Kanaryjskich, Vallehermoso, w którego okolicach zobaczymy największy jałowcowy las na archipelagu oraz otoczony palmami zalew Presa Encantadora. 11 km od domku znajduje się Centrum Informacyjne Parku Narodowego Garajonay z małym muzeum poświęconym Parkowi oraz etnografii La Gomery. Warto wybrać się na pieszą wędrówkę którymś z pieszych w Parku prowadzących wśród porośniętych mchami drzew wawrzynowych, reliktów z epiki trzeciorzędu. Trzeba zwiedzić też Stolicę wyspy, San Sebastian de La Gomera z budynkami pamiętającymi czasy, gdy wyspę odwiedzał Krzysztof Kolumb. Bardzo interesująca będzie też wycieczka trasą najlepszych punktów widokowych La Gomery, spacer do \"zaczarowanych źródeł\" Chorros de Epina i do smoczego drzewa w Wąwozie Tajonaje. Koniecznie trzeba zobaczyć, jak się wytwarza miód palmowy oraz ceramikę bez użycia koła garncarskiego, wstąpić na świeżą rybkę do którejś z restauracji w Playa Santiago oraz obejrzeć zachód słońca na plaży w Valle Gran Rey.

Ostatniego dnia przeprawa promowa do Los Cristianos (7:30 - 8:20), ostatnie plażowanie na Teneryfie i przelot do Polski (16:30 - 23:05).

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Bagaż nadawany za dodatkową opłatą (od 29 PLN za pierwszeństwo wejścia na pokład i dodatkowe 10 kg bagażu pokładowego lub 38 PLN za 10 kg bagażu nadawanego).
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2019-01-31 (czwartek)
Data powrotu: 2019-02-10 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 462.00 PLN

924.00 PLN

Cena łączna za lot

bilety promowe na La Gomerę w promocji Black Friday

80.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Gospodarstwo agroturystyczne Casa Rural Ondina­

Domek na plantacji bananów nad oceanem, taras widokowy, grill, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Bez wyżywienia
10 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Hermigua

460.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2018-11-25

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.