Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
3155 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

9464 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie wakacyjne z odrębną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym, pralką i tarasem z widokiem na ocean i meblami ogrodowymi położne w centrum większej miejscowości wypoczynkowej Corralejo na północy Fuerteventury. W odległości ok. 300 m znajduje się miejska plaża z jasnym piaskiem oraz osłoniętą od fal, płytką przy brzegu wodą. Dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze (stoisko ze świeżymi rybami, piekarnia) w odległości ok. 400 m. Na starówce można posłuchać wieczorami muzyki na żywo. W okolicach portu rybackiego i przy promenadzie restauracje serwujące potrawy z ryb i owoców morza z porannego połowu. W centrum są też dobre pizzerie (w Corralejo mieszka mnóstwo Włochów), lodziarnie, cukiernie, szkoły surfingu, windsurfingu, nurkowania, stand up paddle i wypożyczalnie sprzętu. W odległości ok. 3 km rozpoczyna się Park Natury Corralejo z tzw. Wielkimi Plażami i wydmami należącymi do największych na Wyspach Kanaryjskich. Z portu można popłynąć na wycieczkę na niezamieszkałą wysepkę Lobos, gdzie można wejść na mały wulkan i wykąpać w basenach naturalnych z krystalicznie czystą wodą.

Z lotniska dojazd autobusem nr 3 do Puerto del Rosario (10min), następnie nr 6 do Corralejo (50 min), można także zamówić transfer lub wypożyczyć samochód na lotnisku (dojazd ok. 41 km ok. 50 min).
Wylot: Warszawa
Data wylotu: 2019-08-05 (poniedziałek)
Data powrotu: 2019-08-19 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 1830.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1830.00 PLN

5490.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Penthouse with Sea View­

300 m od plaży, taras z widokiem na ocean, pralka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Corralejo

922.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.31)

Cena łączna za hotel
Fuerteventura na sierpień 2019
Data aktualizacji: 2019-03-05

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.