Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1188 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3564 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Gran Canarię (godziny lotu: 19:00 - przylot 23:35) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 15 km do niewielkiej miejscowości La Pasadilla i zakwaterowanie w nowym i wygodnym apartamencie o powierzchni 70 m2. Mieszkanie ma dwie sypialnie, salon, aneks kuchenny oraz balkon z ładnymi widokami, wyposażone jest w pralkę i WIFI. Właściciele mieszkają w tym samym budynku. W odległości ok. 300 m znajduje się dobra restauracja z lokalną kuchnią (świetne mięsa z grilla i muz z marakui), na zakupy spożywcze można podjechać ok. 6 km do większego miasta Ingenio znanego z regionalnego pieczywa Pan de Puño. Znajduje się tam bardzo ładny park miejski. Do najbliższej niedużej plaży w miejscowości Ojos de Garza ok. 15 km. Warto wybrać się także do miasteczka Aguimes (ok. 9 km), którego starówka należy do najlepiej zachowanych na Gran Canarii. W weekend warto wybrać się na duży targ rolniczy do Vega de San Mateo, gdzie można zakupić w korzystnych cenach lokalne sery, owoce, warzywa, domowe ciasta i przetwory oraz wina.

Przez kolejne dni wypoczynek na okolicznych plażach i zwiedzanie m.in. wąwozu Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami, górskiego obszaru z wzniesieniem Risco Caido i emblematycznymi skałami Roque Nublo, który w tym roku został wpisany na listę dziedzictwa UNESCO kolonialnego miasta Telde, wioski Tejeda widniejącej na liście najpiękniejszych miejscowości Hiszpanii. Warto się też wybrać na cały dzień do stolicy wyspy, Las Palmas de Gran Canaria oraz do położonego w jej okolicach największego ogrodu botanicznego Hiszpanii, Jardin Canario.

Autostradą można łatwo dojechać przez południe wyspy na wydmy w Maspalomas. Warto wybrać się także w bardziej oddalone regiony, m.in. do położonej w zielonym wąwozie małej miejscowości Agaete znanej z najładniejszych basenów naturalnych na Gran Canarii, urządzonych na terenie dawnych salin, Salinas de Agaete oraz plantacji kawy. W tych okolicach trzeba zwiedzić także jaskinię z naściennymi malowidłami aborygenów, Cueva Pintada oraz przypominający ogromny plaster miodu wykuty w skałach dawny spichlerz, Cenobio de Valeron. Malownicza, kręta droga prowadzi do górskiej wioski Artenara z zamieszkałymi jaskiniami.

Lot powrotny 12:25 - przylot 18:35. Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Bagaż nadawany za dodatkową opłatą od 40 PLN za 10 kg.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2019-09-12 (czwartek)
Data powrotu: 2019-09-19 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 742.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 742.00 PLN

2226.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Holla del Saldo­

Agroturystyka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: La Pasadilla

315.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.25)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-07-24

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.