Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Lanzarote >> Kemping Bahía de El Salado

Kemping Bahía de El Salado
Lanzarote,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa Lanzarote


K

C/. Proa, 2

35540 CALETA DEL SEBO-LA GRACIOSA

Telefon 928 842 073; Fax: 928 842 085

Współrzędne GPS

29.22895 N,-13.51269 W
29°13.737' N,13°30.761' W

W pobliżu

Kemping Bahia de El Salado to bardzo proste pole namiotowe położone na plaży del Salado w sąsiedztwie miejscowości Caleta de Sebo na wysepce La Graciosa oddzielonej od Lanzarote 2-kilometrową cieśniną El Rio. Są tam skromne toalety i prysznice z zimną wodą. Nie ma kuchni, nie wolno palić ognisk, grillować, używać generatorów prądu ani puszczać na głos muzyki. Namioty ustawia się wśród wydmowej roślinności. W sierpniu bardzo trudno o miejsce, lecz po sezonie jest tu prawie pusto. 

Konieczne uzyskanie wcześniejszego pozwolenia w Wydziale Ochrony Środowiska (tel. 928 842 073,islalagraciosa@oapn.es, rezerwacja online: rezerwacja miejsca na polu namiotowym Bahia del Salado, nocleg bezpłatny, limit pobytu 7 dni. 

  • Kemping Bahía de El Salado, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie
  • Kemping Bahía de El Salado, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa Lanzarote poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.