Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Hotele na karnawał w Las Palmas de Gran Canaria

Hostal Siete Soles**

Przyjemny pensjonat położony w centrum dzielnicy La Isleta goszczącej część wydarzeń karnawałowych, 100 m od plaży Las Canteras, a jednocześnie przy spokojnej małej ulicy, do której nie dochodzą karnawałowe odgłosy. Blisko stąd także do Parku Santa Catalina, gdzie odbędą się wszystkie karnawałowe konkursy, bale maskowe i koncerty.

Hostal Alcaravaneras

Pensjonat położony strategicznie w połowie drogi między karnawałowymi dzielnicami La Isleta i Vegueta oraz 50 m od plaży Alcaravaneras.

Apartamentos Catalina Park

Świetnie usytuowane między plażą Las Canteras i Parkiem Santa Catalina niedrogie apartamenty będą dobrą alternatywą dla osób planujących przygotowywać samemu przygotowywać posiłki.

Apartamentos Miami**

Położone przy samym centrum karnawałowych atrakcji, Parku Santa Catalina.

Faycan***

Hotel z tarasem słonecznym położony 40m od plaży Las Canteras.

Hotel Atlanta***

Dobry hotel z tarasem na dachu usytuowany 50m od plaży Las Canteras.

Hotel Astoria***

Wygodny hotel z basenem na dachu i sauną blisko plaży Las Canteras i karnawałowych atrakcji.

Concorde****

Komfortowy hotel z basenem i tarasem słonecznym na dachu, z którego można podziwiać panoramę Las Palmas, położony 50m od plaży Las Canteras.

Santa Catalina*****

Najbardziej klimatyczny hotel w Las Palmas. Jego tradycje sięgają XIW wieku. Gościli w nim między innymi Sir Winston Churchill, Maria Callas, Agatha Christie, Gregory Peck, Książę Karol, Sting. Położony w pięknym Parku Doramas w sercu Las Palmas trzy kroki od trasy karnawałowej parady idącej ulicą Calle Leon y Castillo.

Więcej hoteli i hostali w Las Palmas

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.