Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Nastrojowe wieczory kulinarno-muzyczne w Jameos del Agua we wtorki i w soboty

6 listopada 2013

Jameos del Agua to jaskinia w jednym z najdłuższych wulkanicznych tuneli świata przystosowana na cele turystyczne przez wybitnego kanaryjskiego architekta i artystę, Cesara Manrique, który przy wszystkich projektach dbał o harmonię obiektu z otoczeniem.

 

Nikt nie pomija tego miesjca podczas eksplorowania Lanzarote, ale warto przyjechać tutaj także odpocząć po zwiedzaniu,  gdy to wieczorem  Jameos del Agua zamienia się w wykwintną restaurację i jeden z najbardziej nastrojowych klubów nocnych świata.

Jameos del Agua we wtorki i w soboty staje się scenerią do spotkań z dobrą kuchnią i muzyką.

We wtorkowe wieczory restauracja zaprasza o godzinie 20:00 na  3-daniową, wykwintną kolację, koncert i sesję z DJem przy basenie otoczonym bujną, tropikalną roślinnością.

Podana zostanie przystawka z langustynek i krabów z warzywami z własnych upraw z Mancha Blanca, na drugie danie do wyboru roladka z wiejskiego kurczaka z grzybami z dodatkiem lanzaroteńskich warzyw lub polędwiczki z kanaryjskiej ryby lubina z bakłażanem i pieczoną dynią oraz pomnidorami z Lanzarote, a następnie deser z czekolady i czerwonych owoców.  Do kolacji zaserwowane  zostanie lanzaroteńskie wino i woda.

O godzinie 22:30 wystąpią wirtuozi kanaryjskiego instrumentu timpleJosé Vicente Pérez i  Alexis Lemes,  a po ich koncercie będzie można pokołysac biodrami przy akompaniamencie DJa i zwiedzić jaskinię.

Bilet wstępu: 34,90 EUR obejmuje kolację, koncert, sesję z DJem i nocne zwiedzanie jaskini.

 

W soboty restauracja zaprasza od godziny 20:00 na dania z menu. O godzinie 22:30 będzie można wysłuchać koncertu lanzaroteńskiego timplisty Toñina Corujo, który zakończy sesja z DJem do godz. 24:00.

Bilet wstępu: 9 EUR.

 

 Rezerwacja biletów: tel.  928 848024 / 801500 (wew. 120 – 123) lub mailowo  mail comercial@centrosturisticos.com

 

basen w Jameos del Agua

basen w Jameos del Agua; zdjęcie od Ani

 

 

Jeśli podoba Ci się ten wpis, poleć go swoim znajomym

Kategorie: Kuchnia Wysp Kanaryjskich, Lanzarote, Muzyka kanaryjska Tagi:

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.